Plan kolędy

Plan wizyty duszpasterskiej

 

04.01 czwartek
od godz.16.00
Ks.Andrzej - ul.Kilińskiego
Ks.Stanisław C - ul.Astrów, Reja i Czeczota
Ks.Robert - ul.Związku Orła Białego i ks.Pieńkowskiego
Ks.Stanislaw F - ul.Sobieskiego i Sadowa

05.01. piątek
od godz. 16.00
Ks.Proboszcz - ul.Spokojna
Ks.Andrzej - ul.Szkolna 2
Ks.Stanisław C - ul.Żwirki i Wigury
Ks.Robert - ul.Nowa

08.01. poniedziałek
od godz. 16.00
Ks. Prób. — ul. Grodziecka - domy prywatne , ul.Wesoła
Ks. Stanisław F. — ul.: Katowicka 1-7, Ciasna, Walna, Kacza, Podwalna, Kościelna
Ks. Andrzej U. — ul. Katowicka - od końca, ul. Lotnicza
Ks. Stanisław C. — ul. Katowicka - od początku

09.01. wtorek
od godz. 16.00
Ks. Prób. — ul. Polna
Ks. Stanisław F. — ul. Słowiańska od początku vel parzyste
Ks. Andrzej U. — ul. Słowiańska od końca vel nieparzyste
Ks. Robert T. — ul.: Niecała, Łączna, Powstania Styczniowego

10.01. środa
od godz. 16.00
Ks. Andrzej U. — ul. Przełajska — od początku
Ks. Stanisław C. — ul. Przełajska — od końca
Ks. Stanisław F. — ul. Zielona, Wspólna
Ks. Robert T. — ul. Madera, Rolnicza

11.01. czwartek
od godz. 16.00
Ks. Prób. — ul. Narutowicza — od początku
Ks. Robert T. — ul. Narutowicza - od końca
Ks. Andrzej U. — ul. Wapienna, Topolowa
Ks. Stanisław C. — ul. Ślepa, Zacisze, Czysta

12.01. piątek
od godz. 16.00
Ks. prób. - ul. Ogrodowa - domy prywatne 1-19
Ks. Robert T. - ul. Ogrodowa - domy prywatne 21 do końca, ul. Asfaltowa
Ks. Stanisław F. - ul. Ogrodowa 20 - od dołu
Ks. Stanisław C. - ul. Ogrodowa 20 - od góry

13.01. sobota
od godz. 9.00
Ks. Prób. — ul. Reymonta - od końca
Ks. Andrzej U. — ul. Reymonta - od początku
Ks. Robert T. — ul. Reymonta - od początku
Ks. Stanisław C. — ul. Wojkowicka - od szpitala, ul. Chmielna

15.01. poniedziałek
od godz. 16.00
1. ul. Miasta Au by 2 - od dołu
2. ul. Miasta Auby 2 - od góry
3. ul. Miasta Auby 4 - od góry
4. ul. Miasta Auby 8 - od góry

16.01. wtorek
od godz. 16.00
1. ul. Miasta Auby 6 - od dołu
2. ul. Miasta Auby 6 - od góry
3. ul. Miasta Auby 10 - od góry
4. ul. Będzińska    

17.01. środa
od godz. 16.00        
1. ul. Miasta Auby 12 - od dołu
2. ul. Miasta Auby 12 - od góry
3. ul. Szkolna 1, 3, 5, 7, 9
4. ul. Szkolna 11, 13, 15, 17    

18.01. czwartek
od godz. 16.00
1. ul. 17 Lipca - 1, 3, 5, 7, 9
2. ul. 17 Lipca - 11, 13, 15, 17, 19, 21
3. ul. 17 Lipca - 2, 4, 6, 8, 10, 12
4. ul. 17 Lipca - 14, 16, 18, 20, 22, 24

19.01. piątek
od godz. 16.00
1. ul. 17 Lipca - 23, 25, 29, 31
2. ul. 11 Listopada - 2, 4, 5, 1, 3, 5, 7, 9, 11
3. ul. Tuwima - 1, 3, 5, 7, 9
4. ul. Tuwima — 11, 13, 15, 17

20.01. sobota
od godz. 9.00
1. ul. Tuwima - 19, 21, 23, 25, 27, 29
2. ul. Tuwima - 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45
3. ul. Tuwima - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18,
4. ul. Tuwima - 20, 22, 24, 26, 28, 30

22.01. poniedziałek
od godz. 16.00
1. ul. Grodziecka — 4, 5, 6
2. ul. Grodziecka — 35, 37, 39, 41, 43, 45
3. ul. Grodziecka — 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59
4. ul. Grodziecka — 54, 56, 58, 60, 62, 64

23.01. wtorek
od godz. 16.00
1. ul. Armii Krajowej — 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13
2. ul. Armii Krajowej — 15, 17, 19, 21, 23, 25
3. ul. Armii Krajowej — 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
4. ul. Armii Krajowej — 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32

24.01. środa
od godz. 16.00
1. ul. Waryńskiego — 1, 3, 5, 7
2. ul. Waryńskiego — 9, 11, 13, 15, 17,
3. ul. Waryńskiego — 19, 21, 23, 25, 27
4. ul. Waryńskiego — 29, 31, 33, 35, 37

25.01. czwartek
od godz. 16.00
1. ul. Waryńskiego — 2, 4, 6, 8, 10
2. ul. Waryńskiego — 12, 14, 16, 18, 20
3. ul. Waryńskiego — 22, 24, 26
4. ul. Żytnia

26.01. piątek
od godz. 16.00
1. ul. Szpitalna 13, 15, 17
2. ul. Szpitalna 31, 33, 35
3. ul. Szpitalna — 5
4. ul. Szpitalna — domy prywatne

27.01. sobota
od godz. 9.00
1. ul. Szpitalna — 21
2. ul. Szpitalna — 23 - od dołu
3. ul. Szpitalna — 23 - od góry
4. ul. Szpitalna — 25, 27, 29

29.01. poniedzialek
od godz 9.00
(i od 16.00 - dla tych, którzy nie mogli przyjąć "kolędy" do południa)
1. ul. Szpitalna - 24, 26, 28
2. ul. Szpitalna - 30, 32, 34
3. ul. Szpitalna - 36, 55, 57, 59, 61, 63
4. ul. Spółdzielcza - 9, 11, 13
5. ul. Spółdzielcza - 1, 3, 5, 7
(po południu poprawki nr. 4 i 5)

30.01. wtorek
od godz 9.00
(i od 16.00 - dla tych, którzy nie mogli przyjąć "kolędy" do południa)
1. ul. Spółdzielcza - 2, 4, 6, 8, 10
2. ul. Spółdzielcza - 12, 14, 16, 18, 20
3. ul. Ogrodowa - 4
4. ul. Ogrodowa - 8 - od dołu
5. ul. Ogrodowa - 8 - od góry
(po południu poprawki nr 1 i 2)

31.01. środa
od godz 9.00
(i od 16.00 - dla tych, którzy nie mogli przyjąć "kolędy" do południa)
1. ul. Ogrodowa - 6
2. ul. Ogrodowa - 10, 14, 16, 18
3. ul. Ogrodowa - 22 - od dołu
4. ul. Ogrodowa - 22 - od góry
5. ul. Tuwima - 47, 49, 51, 53, 55, 57
(po południu poprawki nr 1 i 2)

01 - 10 lutego 2018 r. uzupełnienia, czyli indywidualne umawianie wizyty duszpasterskiej z kapłanem w zakrystii, bądź kancelarii, dla osób, które nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie