14 - 20 września 2015r.

PONIEDZIAŁEK 14.09.2015r.
Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
7:00 + Bronisław Kornacki w 1 rocznicę śmierci – od żony z rodziną
7:00 + Zbigniew Siwczyk – od Lucyny Kuc oraz Krystyny i Leszka Kuc
7:30 W 19 rocznicę ślubu Agnieszki i Dariusza Kosińskich, o zdrowie, błog. Boże i potrzebne łaski – od żony
9:00 + Ryszard Kluska greg 22
17:30 + Zbigniew w 17 rocznicę śmierci, Marian Marzec, Janina, Piotr, Jan Kula, Stanisław Kocerba
18:00 + Mieczysław, Wiktoria, Stanisław, Stanisława Barańscy – od córki z rodziną

WTOREK 15.09.2015r.
NMP Bolesnej – wspomnienie obowiązkowe
7:00 + Agnieszka Krawczyk – od rodziny Kitów i Bohdziewiczów
7:00 + Jolanta Markowska – od rodziny Koselów z Gdańska
7:00 + Marianna Segda – od rodziny Chudzików z Krakowa
7:30 + Ryszard Kluska greg 23
17:30 + Helena, Stefan, Barbara Stroińscy
18:00 + Janina, Stanisław, Włodzimierz Kuźma

ŚRODA 16.09.2015r.
Św. Korneliusza i Cypriana – wspomnienie obowiązkowe
7:00 + Joanna Knop – od swatowej Janiny
7:00 + Jolanta Markowska – od brata Andrzeja
7:00 + Marianna Segda – od rodziny Chudzików z Krakowa
7:30 + Adam Klocek – od uczestników pogrzebu
17:30 + Ryszard Kluska greg 24
18:00 Nowenna do NMP

CZWARTEK 17.09.2015r.
7:00 + Joanna Knop – od rodziny Kubickich
7:00 + Joanna Knop – od sąsiadów z ul. Tuwima
7:30 + Jolanta Markowska – od cioci Maryli z rodziną
7:30 + Marianna Segda – od syna Krzysztofa, synowej i wnuczki Anety z rodziną
17:30 + Elżbieta Piekarska – od męża, syna i mamy
18:00 + Ryszard Kluska greg 25

PIĄTEK 18.09.2015r.
Święto Św. Stanisława Kostki
7:00 + Agnieszka Krawczyk – od teściów i babci
7:00 O zdrowie i błog. Boże dla Stanisławy – od córki i wnuczki
7:30 + Ryszard Kluska greg. 26
7:30 + Marianna Segda – od rodziny Korusów
17:30 + Irena Klamka
18:00 + Piotr Pawlik w 3 rocznicę śmierci – od żony dzieci i teściowej

SOBOTA 19.09.2015r.
7:00 + Maria, Piotr Kryczek, Leonia Dziewit, Jerzy Niedbałka
7:00 + Stanisław, Feliksa, Zofia Jończyk, zmarłych z rodziny Jończyk i Przychodzińskich
7:00 + Zbigniew Siwczyk – od sąsiadów z osiedla Kowalówka z Grzechyni
7:30 + Ryszard Kluska greg. 27
7:30 + Daniela, Zdzisław Kocot
18:00 + Wacława Drewniak – od córki z rodziną oraz od Janiny z rodziną

20.09.2015r. DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7:00 + Ryszard Kluska greg. 28
8:30 + Irena Kowalczyk, Helena, Janina Molenda, Irena Krysiak, Helena Witkowska, Euzebiusz Kozieł
10:00 + Jan, Marianna, Tomasz Małek, Jadwiga, Andrzej, Katarzyna Kopciara
11:15 Za parafian
16:00 + Zofia Lorens, Ludwik Gabryś – od córki
18:00 W 20 rocznicę ślubu Anny i Krzysztofa Polniaszek – od mamy
20:15 + Helena, Mieczysław Mańka, Mirosława Sołtysik