21 - 27 września 2015r.

PONIEDZIAŁEK 21.09.2015r.
Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
7:00 + Rafał Bugajski w 40 rocznicę ziemskich urodzin – od rodziców z synową
7:00 + Bogdan Zawartka – od uczestników pogrzebu
7:00 + Jaromir Wojtkowiak – od uczestników pogrzebu
7:30 + Halina Szlachta w 1 rocznicę śmierci – od męża, + Zenobiusz Makuch w 1 rocznicę śmierci – od żony
17:30 + Andrzej Jaworek – od żony i dzieci z rodzinami
18:00 + Ryszard Kluska greg 29

WTOREK 22.09.2015r.
7:00 + Wojciech Szulc – od żony
7:00 + Jolanta Markowska – od rodziny Przybylskich z Radomia
7:30 + Ryszard Kluska greg 30
17:30 + Elżbieta, Maksymilian, Maria, Stefania, Wanda, Jan, Władysław Konieczni
18:00 + Mirosława, Józef Termińscy, Pelagia, Kazimierz Smolarek

ŚRODA 23.09.2015r.
Św. Ojca Pio – wspomnienie obowiązkowe
7:00 + Jolanta Markowska – od cioci Krysi z Rafałem
7:00 + Adam Klocek – od rodziny Karamańskich i Kuak
7:30 + Tadeusz Lniak w 25 rocznicę śmierci
17:30 + Bronisława, Józefa, Stanisław, Paweł, Jan, Józef, Aleksander Szatan, Romualda Kowalczyk, Irena Kilian, Józef Leniartek
18:00 Nowenna do NMP

CZWARTEK 24.09.2015r.
7:00 + Marian, Henryka Rogaczowie
7:00 + Jolanta Markowska, Józef Zaręba – od rodziny Ciszewskich z Dąbrowy
7:30 + Wojciech, Agnieszka Słowik, ich zmarłe dzieci, zięciowie, synowa i wnuki
17:30 + Ks. Mieczysław Oset
18:00 + Andrzej Górny – od żony i córki

PIĄTEK 25.09.2015r.
Bł. Władysława z Gielniowa – wspomnienie obowiązkowe
7:00 + Jolanta Markowska – od rodziny Skórów z Chmielowa
7:00 + Adam Klocek – od rodziny Mikułów
7:30 + Joanna Knop – od szwagierki Anny Karaś
15:00 Ślub
17:30 + Zmarłych z rodziny Pietkiewicz, Emilia, Józef, Stanisław, Józefa, Józef Zander
18:00 Zbiorowa za zmarłych

SOBOTA 26.09.2015r.
7:00 + Jolanta Markowska – od Tosi z Wadowic
7:00 + Adam Klocek – od rodziny Musiałów
7:30 + Feliks, Marianna, Zdzisław Płatek, Józef Misiak
7:30 + Joanna Knop – od szwagierki Lucyny Sobańskiej z rodziną
18:00 + Tadeusz Będkowski (w 3 miesiąc po śmierci) – od siostrzenicy Beaty
18:00 + Józef, Janina, Zbigniew Pieczyrak

27.09.2015r. DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7:00 + Stanisław, Władysława Rogóż
8:30 + Teresa Piechulska w 21 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny
10:00 + Andrzej Wiecha – od rodziców i braci
11:15 W 1 rocznicę urodzin Igora Bień
11:15 + Anna Horzelska-Matyja – od męża i syna
16:00 + Maria, Pelagia, Magdalena, Michał, Stefan, Helena, Ignacy Więckowscy
18:00 + Zofia, Julian Małobądzki, Marianna, Józef Tabor
20:15 + Stanisław Lech – od żony