5 - 11 października 2015r.

PONIEDZIAŁEK 05.10.2015r.
Św. Faustyny Kowalskiej – wspomnienie obowiązkowe
7:00 + Franciszek Pasek w 3 rocznicę śmierci – od żony z córkami
7:00 + Andrzej Kubiński – od uczestników pogrzebu
7:30 + Józef Sygut – od żony
18:00 W 50 rocznicę urodzin Dariusza Kosińskiego – od żony
18:00 + Jerzy w 45 rocznicę śmierci, Iwona w 5 rocznicę śmierci, Roman Dobiega, Stefania, Leon Głowaccy, Stanisława, Stanisław, Eugeniusz Łukasiewicz

WTOREK 06.10.2015r.
7:00 + Józef Sygut – od córki Anny Czekaj z rodziną
7:00 + Marianna Kalita – od uczestników pogrzebu (1)
7:30 + Euzebiusz Kozieł – od uczestników pogrzebu
7:30 + Euzebiusz Kozieł – od Haliny Ogłódek z rodziną
18:00 + Władysław, Alfreda Halejak

ŚRODA 07.10.2015r.
NMP Różańcowej – wspomnienie obowiązkowe
7:00 + Józef Sygut – od wnuczki Eweliny z mężem Sebastianem
7:00 + Euzebiusz Kozieł – od Alfredy Krzyżyk z rodziną
7:30 + Ks.Bp. Adam Śmigielski w 7 rocznicę śmierci – od SM i ŻR
7:30 + Marianna  Kalita – od córki Teresy i Czesławy z meżem
9:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla członków ŻR i ich rodzin
18:00 Nowenna do NMP

CZWARTEK 08.10.2015r.
7:00 + Maria Nowak (z okazji ziemskich urodzin)
7:00 + Józef Sygut – od syna Ryszarda z żoną
7:30 + Marek Szyja – od uczestników pogrzebu (1)
7:30 + Marianna Kalita – od rodziny witkowskich i Zębików
18:00 + Wojciech Banasik, zmarli rodzice z obu stron

PIĄTEK 09.10.2015r.
Bł. Wincentego Kadłubka – wspomnienie obowiązkowe
7:00 + Jadwiga Lempa – od rodziny Lempów
7:00 + Józef Sygut – od wnuka Krystiana i Żanety
7:00 + Paweł Kaczmarczyk – od uczestników pogrzebu
7:30 + Euzebiusz Kozieł – od żony, córki i wnuczka
7:30 + Euzebiusz Kozieł – od rodziny Gajdków
18:00 + Salomea, Stefan, Wit Herman, Tekla, Idzi, Alina Czerny

SOBOTA 10.10.2015r.
7:00 + Jerzy, Maria Niedbałka
7:00 + Krystyna Sapińska (urodzinowa)
7:00 + Zbigniew Siwczyk – od sąsiadów z osiedla Kowalówka z Grzechyni
7:30 + Monika, Stanisław Łusiak, Aniela, Piotr Dudek, Jan Pianka – od rodzin Łusiak, Wójciak i Pianka
7:30 + Józef Sygut – od brata Sławomira z rodziną i rodziny Kyptów
18:00 + Jan w 15 rocznicę śmierci, Feliksa Zgórscy i ich rodzice

11.10.2015r. DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA ZWYKŁA
7:00 + Ryszard Bekus w 10 rocznicę śmierci – od Aleksandry z Pauliną
8:30 + Wladysław Polniaszek w 3 rocznicę śmierci, rodziców i teściów – od żony
10:00 + Karolina, Ludwik Adamczyk
11:15 Za parafian
16:00 Msza Święta rocznicowa
18:00 + Wiesław Horzelski – od żony
20:15 + Genowefa Kuraj w 1 rocznicę śmierci – od męża i dzieci