12 - 17 października 2015r.

PONIEDZIAŁEK 12.10.2015r.
7:00 + Józef Sygut – od Bogdana z rodziną
7:00 + Józef Sygut – od rodziny Nogajczyków i Chłond
7:30 + Maria Franczyk – od Teresy i Wiesława
7:30 + Bogumiła, Franciszek Szykulscy – od córki i syna z rodzinami
18:00 + Elżbieta Piekarska – od męża i syna
18:00 + Bronisława Wilk w 2 rocznicę śmierci, jej rodziców, Władysława, Ludwik Wilk i rodzeństwo Teofila, Stanisław Wilk, Marta Nowicka

WTOREK 13.10.2015r.
Bł.Honorata Koźmińskiego– wspomnienie obowiązkowe
7:00 + Józef Sygut – od rodziny Ostręgów z Wojkowic
7:00 + Henryk Gruszczyński – od sąsiadów z ul. Grodzieckiej 45/6
7:00 + Zbigniew Siwczyk – od sąsiadów Krystyny i Włodzimierza Gunia z Grzechyni
7:30 + Krzysztof Abram – od żony
7:30 + Krzysztof Abram – od uczestników pogrzebu
18:00 + Władysława, Marian, Mirosław Bartoś

ŚRODA 14.10.2015r.
7:00 + Krzysztof Abram – od córki z zięciem
7:00 + Marian Mroziński – od uczestników pogrzebu
7:00 + Zofia Kniaziew – od uczestników pogrzebu
7:30 + Franciszek w 18 rocznicę śmierci, Michalina Ganszczyk
7:30 + Krzysztof Abram – od Wandy i Stanisława Kudzia z rodziną
18:00 Nowenna do NMP

CZWARTEK 15.10.2015r.
Św Teresy od Jezusa – wspomnienie obowiązkowe
7:00 + Krzysztof Abram – od Barbary i Piotra Bargiel z rodziną
7:00 + Marian Mroziński – od uczestników pogrzebu (1)
7:00 + Tadeusz Drzewiecki greg 1
7:30 + Zbigniew Siwczyk – od rodziny Prymas z Katowic
7:30 + Marek Szyja (w dniu ziemskich urodzin) – od cioci Hanki
18:00 O zdrowie i błog Boże dla Filipa Kosińskiego z racji 15 rocznicy urodzin – od rodziców

PIĄTEK 16.10.2015r.
Św. Jadwigi Śląskiej– wspomnienie obowiązkowe
7:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże dla Zygmunta i Anieli z okazji 44 rocznicy ślubu
7:00 + Zofia Kniaziew – od Marii i Stefana Chabrowiczów
7:00 + Tadeusz Drzewiecki greg 2
7:30 + Krzysztof Abram – od Piotra Kudzi z rodziną
7:30 + Marian Mroziński – od uczestników pogrzebu (2)
18:00 + Irena Hajduga w 1 rocznicę śmierci – od bratowej Basi z rodziną

SOBOTA 17.10.2015r.
Św. Ignacego Antiocheńskiego – wspomnienie obowiązkowe
7:00 + Irena Hajduga – od koleżanki Danieli Wilczak
7:00 + Krzysztof Abram – od Eugeniusza Wójcika
7:00 + Tadeusz Drzewiecki greg 3
7:30 + Zbigniew Siwczyk – od Kazimiery i Tadeusza Moćko z Grzechyni
7:30 + Marianna Segda – od wnuka Adriana z rodziną

18.10.2015r. DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7:00 + Iwona w 5 rocznicę śmierci, Jerzy w 45 rocznicę śmierci Dobiega
7:00 + Tadeusz Drzewiecki greg 4
8:30 + Irena Klamka – od rodziny Kaniów z Wojkowic
10:00 + Krystyna Szkocna w 8 rocznicę śmierci, Jacek Świderski w 6 rocznicę śmierci
11:15 Za parafian
16:00 + Bronisława Ocieczek, Janina Wolnicka
18:00 + Zygmunt, Marianna, Antoni Gruszka