Intencje mszalne 09 - 15.10.2017

PONIEDZIAŁEK 9.10 – wspom. bł. Wincentego Kadłubka, Bp.
7.00 + Józef Jagodziński – od chrześniaka Zbigniewa z rodziną
7.30 + Leokadia Grad – od rodziny Wyrozumskich
18.00 – 1) + Władysław Polniaszek w 5 rocz. śm.
            2) + Włodzimierz Mrówka – greg. 9

WTOREK – 10.10
7.00 – 1) + Karolina Ludwik Janina Adamczyk
          2) + Stanisław Sadowski – od uczest. pogrzebu
7.30 + doktor Halina Gręda- Ligenza w 5 rocz. śm. – od sióstr z rodzinami
18.00 + Włodzimierz Mrówka – greg. 10

ŚRODA – 11.10
7.00 – 1) + Józef Jagodziński – od siostry Mieczysławy z rodziną
           2) + Stanisław Sadowski – od sąsiadów
7.30 – 1) + Wiktoria Pietrzak – od wnuczki Sonii z Darkiem i wnuczki Iwony i prawnuków
          2) + Włodzimierz Mrówka – greg. 11
18.00 – Msza św. z Nowenną do MB Pocieszenia

CZWARTEK – 12.10
7.00 – 1) + Stanisław Władysława Rogóż, Wiesława Sibila
          2) + Leokadia Grad – od rodziny Wyrozumskich
7.30 + Włodzimierz Mrówka – greg.12
18.00 – 1) + Marian Ilów w 5 rocz. śm. – od syna z rodziną
            2) + Małgorzatę Świder w 1 rocz. śm. – od społeczności Miejskiego Zespołu Szkół

PIĄTEK – 13.10 – wspom. św. Honorata Koźmińskiego, Prezbitera
7.00 + Krystian Krzemiński – od uczest. pogrzebu 4
7.30 + Wiesława Hrabia – od rodziny Zawiązalec
18.00 – 1) + Monika Stanisław Łusiak , Jan Józefa Pianka, Aniela Piotr Dudek, Stanisława Stefan Wójcik
            2) + Włodzimierz Mrówka – greg. 13

SOBOTA – 14.10
7.00 – 1) + Janina Jan Stanisław Pietralik, Zofia Kazimierz Czech
          2) + Stanisław Sadowski – od żony
          3) + Wiktoria Pietrzak – od crki Elżbiet
7.30 + Włodzimierz Mrówka – greg.14
18.00 + Franciszek w 2o rocz. śm., Michalina Ganszczyk

NIEDZIELA – 15.10 – XXVIII Niedziela Zwykła
7.00 – 1) + Teresa Stanisław Jerzy Lorek – od siostry i córki
          2) + Włodzimierz Mrówka – greg. 15
8.30 + Władysław Polniaszek w rocz. śm., Krzysztof Polniaszek – od żony z rodz. i mamy
10.00 + Jadwiga Marian Pasternak i ich rodziców – od syna z rodziną
11.15 – Za Parafian
16.00 + Krystyna Szkocna w 10 rocz. śm., Jacek Świderski w 8 rocz. śm.
18.00 + Maria Antoni Zygmunt Gruszka, Elżbieta Kasiewicz
20.15 + Kazimiera Jasionek – od uczest. pogrzebu (6)