14 - 20 maja 2018 r.

PONIEDZIAŁEK – 14.05.
święto św. Macieja Apostoła
7.00 +  Krzysztof Malczewski – od uczest. pogrzebu 10
7.00 + Urszula Antosz – od uczest. pogrzebu 3
7.00 + Krystyna Grobelna – od siostry Heleny z rodziną
7.30 + Teresa Stanisław Jerzy Lorek – od siostry
18.00 + Ireneusz Sobania

WTOREK – 15.05.
7.00 + Marzena Wende
7.00 + Zofia Sibiela z ok. imienin, Stanisław Sibiela – od córki i wnucząt  
8.30 + Maria Artur Jerzy Płaczek, Alina Alojzy Michna
8.30 + Aleksander Niziołek w 18 rocz. śm., jego zm. rodziców i dusze w czyśćcu
18.00 – Msza św. z Nowenną do św. Judy Tadeusza

ŚRODA – 16.05.
święto św. Andrzeja Boboli, Prezbitera i Męczennika, Patrona Polski
7.00 + Krzysztof Malczewski – od uczest. pogrzebu 11
7.00 + Danuta Stefaniak – od uczest. pogrzebu
7.00 + Urszula Antosz – od uczest. pogrzebu 4
7.30 + Antoni Bronisława Majka w rocz. śm. - od córki z rodziną
18.00 – Msza św. z Nowenną do MB Pocieszenia

CZWARTEK – 17.05.
7.00 + Siostra Cecyliana – od Marii i Doroty
7.00 + Urszula Antosz – od uczest. pogrzebu 5
7.00 + Krystyna Grobelna – od chrześnicy Danuty z rodziną
7.30 + krzysztof Malczewski – od uczest. pogrzebu 12
18.00 + Weronika Simlat – od rodziców i siostry

PIĄTEK – 18.05.
7.00 + Krystyna Grobelna – od brata Stefana z Ewą i od cioci Aliny i Stanisława Malec
7.00 + Urszula Antosz – od uczest. pogrzebu 6
7.00 + Krzysztof Malczewski – od uczest. pogrzebu 13
7.30 + Zbigniew Calik – od uczest. pogrzebu
18.00 + Zofia Paweł Andrzej Marek Danuta Pomorscy

SOBOTA – 19.05.
7.00 + Urszula Antosz – od uczest. pogrzebu 7
7.00 + Krystyna Grobelna – od bratowej wiesi I bratanicy Grażyny z rodziną
7.00 + Ewa Bobka – od chrześniaka Pawła
7.30 + Henryk Jarosław Domańscy, Andrzej Kuliński
18.00 + Mirosława Józef Termińscy, Zygmunt Nowak

NIEDZIELA – 20.05.
Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
7.00 + Lidia Będkowska – od córki
8.30 + Wojciech Agnieszka Słowik, ich dzieci, synową, zięciów, wnuków i dusze w czyśćcu          
10.00 + Marta Marian Aleksander Stefan Garlewicz, Jan Janina Włodzimierz Krzyszkowscy, Robert Stanisława Andrzej Haładus, Zbigniew Zenon Marcin Helena Iwan, Barbara Szrek, Stanisława Bedla, Łucja Ząbek, Maria Wysocka, Bogumił Gruca
11.15 – Za Parafian
16.00 + Józef Jastrzębski
18.00 – W intencji dzieci nienarodzonych
20.15 – zarezerwowana