3 - 9 września 2018 r.

Poniedziałek 03.09.
7:00 + Sabina i Zdzisław Pawlusińscy – od rodzin Wodzisławskich i Solanów
7:30 + Stanisław i Zofia Wiślak
8:00 W intencji uczniów,  nauczycieli i pracowników szkoły
17:30 + Janina, Henryk Sikorscy, Józefa i Jan Spaczyńscy
18:00 + Zofia Kniaziew (3 r.śm), Elżbieta, Konstanty Kniaziew

Wtorek 04.09.
7:00 I + Apoloniusz Baran  – od uczestników pogrzebu (1)
    II + Jerzy Świech – od uczestników pogrzebu (2)
7:30 + Sabina Pawlusińska – od sąsiadów z ulicy Żytniej
17:30 + Bolesław Kocieliński, Jan i Franciszka Kocielińscy, Wincenty, Helena, Władysław Kocot
18:00 + Aniela, Stefan Radoszewscy,  Zofia, Stefan Radoszewscy

Środa 05.09.
7:00 I + Sabina Pawusińska – od uczestników pogrzebu (2)
    II + Jerzy Świech – od uczestników pogrzebu (3)
7:30 + Stanisława Krzemińska – od uczestników pogrzebu (1)
10:30 Pielgrzymka Chorych
17:30 + Teodozja, Władysław, Maria, Aleksander Wziątek, Henryk Śliwiński
18:00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

Czwartek 06.09.
7:00 I + Jan Okręglicki – od uczestników pogrzebu (3)
    II + Alicja Gęborek – od uczestników pogrzebu (1)
7:30 O święte i liczne powołania, szczególnie z naszej parafii – od ŻR i SM
17:30 + Za zmarłych wypominanych podczas  pielgrzymki do Kalwarii
18:00 + Bogdan Michalski – od Mariusza Wąsińskiego i Krzysztofa Widery z rodzinami

Piątek 07.09.
7:00 I + Sabina Pawlusińska – od sasiadów z ulicy Żytniej
    II + Alicja Gęborek – od sąsiadów z ulicy Słowiańskiej
7:30 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa – od ŻR
17:30 + Marian Nowicki – od synów z rodzinami
18:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa – od ŻR i SM

Sobota 08.09.
7:00 + Krystyna Głowa – od teściów
7:30 + Anna Kaczmarska (4 r. śm), Stefan Kaczmarski, Grzegorz Ożarowski
18:00 + Maria, Józef Zarębscy i ich rodzice

Niedziela 09.09.
7:00 + Stefan (120 r. ziemskich urodzin) Eleonora-Władysława, Marianna, Tekla, Stanisław Kostka, Bartłomiej, Grzegorz, Marianna, Tomasz, Antoni, Władysław Liszczyk, Franciszek Pęciak – od syna z rodziną.
8:30 + Leokadia Grad – od męża Jana i synów z rodzinami
10:00 + Tadeusz Błach, Daniela, Wiesław i Krzysztof Błach oraz ich rodzice i rodzeństwo
11:15  Za Parafian
16:00  Rocznicowa
18:00 + Weronika Simlat – od rodziców i siostry
20:15 + Jan Okręglicki – od żony i dzieci