10 - 16 września 2018 r.

Poniedziałek 10.09.
7:00 I + Krystyna Głowa – od uczestników pogrzebu (2)
    II + Jerzy Świech -  od uczestników pogrzebu (4)
7:30 + Włodzimierz Mrówka, Helena, Grażyna, Jan, Bolesław Zwawrzyk
17:30 + Maria i Teofil Lisek  - od synowej z rodziną
18:00 + Stanisław, Janina, Włodzimierz Kuźma

Wtorek 11.09.
7:00 I + Elżbieta Łukasiewicz  – od uczestników pogrzebu (1)
    II + Stanisław Kozłowski  – od uczestników pogrzebu
7:30 + Janina Szarek – od Sławomira i Stefana
17:30 + Adam Maj – od swatowej Zdzisławy  z rodziną Szukłów
18:00 + Leokadia, Roman Sztuka

Środa 12.09.
7:00 I + Apoloniusz Baran – od rodziny Musiałów z synem
    II + Stanisław Kozłowski – od pasierba z rodziną
7:30 + Stanisława Krzemińska – od Borońskich z rodziną
17:30 + Bronisław Rajkowski (1 r.śm)
18:00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

Czwartek  13.09.
7:00 I + Krystyna Głowa – od uczestników pogrzebu (3)
    II + Alicja Gęborek – od uczestników pogrzebu (2)
7:30 + Apoloniusz Baran – od Heleny i Andrzeja Stępniów z rodziną
17:30 + Eugenia, Jan Kuchna, Salomea, Wit Herman i zmarli z rodzin Hermanów i Czernych
18:00 + Elfryda i Stefan Borówka i zmarli krewni

Piątek 14.09.
Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
7:00 I + Jerzy Lorek  (rocznica ziemskich urodzin) – od siostry
    II + Zygmunt i Piotr Krowiccy
7:30 + Apoloniusz Baran – od rodziny Kramarz
15:00 Ślub: Monika Oprych i Piotr Frucz
17:30 + Zbigniew Marzec (20 r.śm), Marian Marzec (24 r.śm), Janina, Piotr, Jan Kula, Stanisław Kocerba
18:00 Z podziękowaniem za otrzymane Łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Świętej Rodziny dla Agnieszki i Dariusza Kosińskich z okazji rocznicy ślubu

Sobota 15.09.
7:00 I + Helena Bielicka (68 rocznica ziemskich urodzin) – od męża, córki, syna, synowej i wnuków
    II + Ludwik i Leokadia Solana – od Marii i Ludwika Solana z Knurowa
    III + Ewa Moryc – od córki Sylwii z rodziną
7:30 + Bronisław Kornacki oraz rodzice Natalia i Lucjan Czech
18:00 + Daniela i Zdzisław Kocot

Niedziela 16.09.
7:00 + Anna (4 r.śm)  i Henryk (4 r.śm), Elfryda i Mieczysław Zawiązalec
8:30 + Irena Kowalczyk, Helena, Janina Molęda, Irena Krysiak, Helena Witkowska
10:00 + Helena, Mieczysław Mańka, Mirosława Sołtysik
11:15  Za Parafian
16:00  + Marianna , Konstanty, Marcin Kazek, Maria, Franciszek i Wincenty Bednarz
18:00 + Helena i Jan Kulawczyk, Anatolia, Leon, Zygmunt Waigiel, Nimfa i Jan Bandurscy i ich rodzice
20:15 + Zenobia Trela – od brata Stanisława z rodziną