17 - 23 września 2018 r.

Poniedziałek 17.09.
7:00 I Magdalena i Grzegorz Leńczuk w 30 rocznicę ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
    II + Bożena Król - od uczestników pogrzebu
7:30 + Apoloniusz Baran – od siostry Albiny z mężem
17:30 + Ludwik i Leokadia Solana – od Marii i Zdzisława Zajączkowskich
18:00 + Helena Bielicka (68 rocznica ziemskich urodzin) – od męża, córki, syna, synowej i wnuków

Wtorek 18.09.
7:00 I + Stanisława Krzemińska – od sąsiadów z bloku nr 4
    II + Zmarli z rodzin Brejtów i Scelinów
7:30 + Krystyna Głowa – od uczestników pogrzebu (4)
17:30 + Ludwik i Leokadia Solana – od Anieli Solana z dziećmi
18:00  Nowenna do św. Judy Tadeusza

Środa  19.09.
7:00 I + Stanisław, Feliksa, Zofia Jończyk, zmarli z rodzin Jończyk i Przychodzińskich
    II + s. Melania – od SM i ŻR
7:30 + Sławomir Sobczyk – od rodzeństwa z rodzinami
17:30 + Łucja Mazaraki – od syna Roberta z rodziną i od córki Beaty
18:00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

Czwartek  20.09.
7:00 I + Krystyna Głowa – od uczestników pogrzebu (5)
    II + Alina Pałka – od uczestników pogrzebu
7:30  + Stanisława Krzemińska – od szwagra Wiesława z żoną i rodziną
17:30 + Ludwik i Leokadia Solana – od Danuty, Marii i Kazimierza Solana
18:00 + Wisława Drewniak – od córki z rodziną oraz Janiny z rodziną

Piątek 21.09.
7:00  I + Rafał Bugajski – od rodziców
         II + Bożena Król – od syna Sebastiana z żoną i dziećmi
7:30  + Leokadia i Ludwik Solana – od Mateusza i Anety Solana
17:30 + Elżbieta, Maksymilian, Maria, Jan, Władysław, Stefania, Wanda Konieczni
18:00 + Alina Pałka – od męża i córki z rodziną

Sobota  22.09.
7:00 I + Krystyna Głowa – od siostry Jadwigi z mężem i siostrzeńca Kamila
    II + Bożena Król – od siostry Hanki z mężem
14:30 ŚLUB:  Karolina Jackowska i Daniel Piasecki
16:00 ŚLUB:  Kamila Kot i Michał Pardus
7:30 + Wojciech Szulc, Stanisława, Bolesław Szulc
18:00 + Mirosława, Józef Termińscy, Zygmunt Nowak

Niedziela 23.09.
7:00 + Michał Szpak – od rodziny Lasoń
8:30 + s. Cecyliana – od Aleksandry i Tadeusza Szostak z rodziną
10:00 + Teresa, Józef Piechulscy i zmarli z ich rodzin
11:15 Za Parafian
16:00 + Ks. Prałat Mieczysław Oset, Eugeniusz Stępień
18:00 + Aleksandra Zduniak (6 r.śm) – od męża Mirosława z rodziną
20:15 + Zenobia Trela – od brata Stanisława z rodziną