1 - 7 października 2018 r.

Poniedziałek 01.10.
7:00 I + Krystyna Termińska – od uczestników pogrzebu
    II + Zofia Jasik – od uczestników pogrzebu
    III + s. Melania – od bratanka Stanisława z rodziną
7:30 I + Krystyna Głowa – od brata Tadeusza z żoną Alicją i bratanka Sebastiana
    II + Piotr Krzysztofek
17:30 Różaniec
18:00 + Barbara, Henryka i Konrad Sagan

Wtorek 02.10.
7:00 I + Mieczysław, Józefa Miodyńscy, ich rodzice, Wiesław i Łukasz Ligenza
    II + Zofia Jasik – od uczestników pogrzebu
    III + s. Melania – od rodziny Smoter z Łęk Górnych
7:30 + Krystyna Głowa – do syna Dawida z rodziną
17:30 Różaniec
18:00 + Siostra Karmelitanka Bożena Wasilewska

Środa 03.10.
7:00 I + Krystyna Głowa – od mamy
    II + Zofia Jasik – od uczestników pogrzebu
    III + s. Melania – od Adama Bańdura z rodziną
7:30 + Teresa Lorek, Stanisław Lorek – od siostry
17:30 Różaniec
18:00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

Czwartek 04.10.
7:00 I + Andrzej Pieczyrak (4 r.śm) – od siostry z rodziną
    II + Arkadiusz Starzyński – od uczestników pogrzebu
    III + s. Melania – od siostry Heleny
7:30 O święte i liczne powołania – od ŻR i SM
17:30 Różaniec
18:00 + Michalina, Franciszek Ganszczyk

Piątek 05.10.
7:00 I + Arkadiusz Starzyński – od uczestników pogrzebu
    II + Bogusław Pilarek – od uczestników pogrzebu (3)
    III + s. Melania – od siostry Heleny
7:30 Msza wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa – od ŻR
17:30 Różaniec
18:00 Msza wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa – od ŻR

Sobota 06.10.
7:00 I + Czesław, Genowefa i Teresa Olczyk
    II + Mirosław Kołodziejczyk – od żony, syna, synowej, wnuczki i wnuczki z mężem
    III + s. Melania – od Wacława Bandura
7:30 Msza wynagradzająca Niepokalanenu Sercu Maryi – od ŻR
17:30 Różaniec
18:00 + Jan (18 r.śm) i Felikasa Zagórscy, zmarli rodzice

Niedziela 07.10.
7:00 + Zbigniew Bojko, jego zmarli rodzice
8:30 + Dionizy Łakomik (3 r.śm), Franciszek i Pelagia Łakomik
10:00 O Boże błogosławieństwo dla członków Żywego Różańca i ich rodzin
11:15 + Aleksandra Bochenek (1 r.śm), zmali z najbliższej rodziny i teściowie
16:00 + Marianna, Maciej, Marian, Zbigniew Marzec, zmarli z rodziny Marzec
Po Mszy Różaniec
18:00 + Zygmunt, Marianna, Antoni Gruszka
20:15 + Antonina Klimczyk – od córki Jadwigi i wnuczki Agnieszki z mężem