8 - 14 października 2018 r.

Poniedziałek 08.10.
7:00 I + Arkadiusz Starzyński – od uczestników pogrzebu
    II + Bogusław Pilarek – od uczestników pogrzebu (4)
    III + s. Melania – od Krystyny i Beaty
7:30 + Krystyna Głowa – od brata Czesława z rodziną
17:30 Różaniec
18:00 I W intencji Rycerzy Kolumba
    II + Jerzy (48 r. śm), Iwona (8 r.śm), Roman Dobiega, Stefania Leon Głowaccy, Stanisława, Stanisław Łukasiewicz

Wtorek 09.10.
7:00 I + Arkadiusz Starzyński – od Róży Będkowskiej i Niny Wcisło z rodziną
    II + Bogusław Pilarek – od uczestników pogrzebu  (5)
    III + Kazimierz Kamiński – od rodziny Kazimierowskich
7:30 + Krystyna Głowa – do bratanicy Beaty z rodziną
17:30 Różaniec
18:00 + Krystyna Głowa – od koleżanek i kolegów z Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego

Środa 10.10.
7:00  I + Arkadiusz Starzyński – od rodziny Starzyńskich oraz Tereni i Zbyszka
    II + Krystyna Termińska – od Anny i Agnieszki Termińskich
    III + Mirosław Zagórski – od uczestników pogrzebu
7:30 + dr. Halina Gręda – Ligenza (6 r.śm) – od siostr z rodzinami
17:30 Różaniec
18:00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

Czwartek 11.10.
7:00 I + Michał Szpak – od chrześniaka Grzegorza z rodziną
    II + Barbara i Tadeusz Gałek – od dzieci
    III +Anna Skowron – od uczestników pogrzebu
7:30 + Krystyna Głowa – od sąsiadów Gasidło
17:30 Różaniec
18:00 + Ludwik, Karolina, Janina Adamczyk

Piątek 12.10.
7:00 I + Michał Szpak – od kolegów z Jaworzna
    II + Stefan Delipacy -  od syna, synowej, wnuczki, wnuczka i prawnuczka
    III + Wojciech i Agnieszka Słowik, ich dzieci, synowe, zięciów, wnuki i za cierpiących w czyśćcu
7:30 + Krystyna Głowa – od córki i zięcia
17:30 Różaniec
18:00 + Teresa Janus – od syna Krzysztofa z rodziną

Sobota 13.10.
7:00 I + Michał Szpak – od rodziny Brożków z Myszkowa
    II + Stefan Delipacy -  od uczestników pogrzebu (3)
    III + Alina Pałka – od siostry z mężem i dziećmi
7:30  + Krystyna Głowa - od uczestników pogrzebu
17:30 Różaniec
18:00 + Genowefa Kuraj (4 r.śm) – od męża, dzieci i wnuków

Niedziela 14.10.
7:00 + Włodzimierz Mrówka
8:30 + Władysław Polniaszek (6 r.śm) – od żony z rodziną
10:00 + Michalina i Franciszek (21 r.śm) Ganszczyk
11:15 Za Ojczyznę
16:00 Rocznicowa
Po Mszy Różaniec
18:00 + Krystyna Szkocno (11 r.śm), Jacek Świderski (9 r. śm), zmarli rodzice
20:15 + Antonina Klimczyk – od sąsiadów