15 - 21 października 2018 r.

Poniedziałek 15.10.
7:00 I + Michał Szpak – od chrześnicy Joli z rodziną i Marcina Michalskiego
    II + Stefana Delipacy – od uczestników pogrzebu (4)
    III + Maria i Alfons Brzoska
7:30 + Ryszard (1 r. śm), Zenon, Andrzej Prokop oraz Kamil Nowak
17:30 Różaniec
18:00 + Janusz i Grażyna Kędzierscy i ich rodzice

Wtorek 16.10.
7:00  I + Michał Szpak – od uczestników pogrzebu (2)
    II + Stefan Delipacy – od uczestników pogrzebu (5)
    III + Genowefa i Józef Tabor oraz Marek Tabor
7:30 + Krystyna Głowa – od sąsiadów z ul. Jaśminowej 5,7,9
17:30 Różaniec
18:00 Nowenna do św. Judy Tadeusza

Środa 17.10.
7:00  I + Michał Szpak – od uczestników pogrzebu (3)
    II + Janina Szarek – od uczestników pogrzebu (1)
    III + Mirosław Zagórski – od rodziny Bliźnickich i Wójtowiczów
7:30 + dr. Stanisław Jarno  - od uczestników pogrzebu (1)
17:30 Różaniec
18:00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

Czwartek 18.10.
7:00 I + Antonina Klimczyk – od uczestników pogrzebu
    II + Janina Szarek – od Marii Gruszka i Barbary Gruszka – Zych z synami
    III + Anna Skowron – od rodziny Zembala
7:30 + Krystyna Głowa – od pacjentów
17:30 Różaniec
18:00 + Monika i Stanisław Łusiak, Jan Pianka i Józefa Pianka, Aniela i Piotr Dudek, Stanisława i Stefan Wójciak

Piątek 19.10.
7:00 I + Janina Szarek – od uczestników pogrzebu (2)
    II + Zofia Jasik – od uczestników pogrzebu
    III + Anna Skowron – od sąsiada Mieczysława Krzyżyk
7:30 + Krystyna Głowa – od chrześniaka Damiana i chrześnicy Elżbieta z rodziną
17:30 Różaniec
18:00 + Edmund Puch (2 r.śm)

Sobota 20.10.
7:00 I + Krystyna Kilian (19 r.śm)
    II + Ryszard Miętkiewicz  (4 r.śm) – od żony, syna i córki z rodziną
7:30 + Krystyna Głowa - od sąsiadów Krystyny i Marka  z Targanicy
13:00 Ślub: Jacek Gut i Justyna Kendik
17:30 Różaniec
18:00 + Irena Lorek – od córki

Niedziela 21.10.
7:00 + Zofia Jasik – od Elżbiety Kotulskiej z mężem i córką
8:30 + Danuta Muszyńska (1 r. śm) – od męża i córek z rodzinami
10:00 + Jerzy Świech – od rodziny Jastrzębskich
11:15 Za Parafian
16:00 + Władysława, Marian i Mirosław Bartoś – od rodziny
Po Mszy Różaniec
18:00 + Marianna i Ludwik Sapota, Ks. Stanisław i ks. Franciszek Sapota
20:15 + Krystyna, Jerzy Będkowscy – od córki Iwony, zięcia Janusza i wnuczek Małgorzaty i Beaty