22 - 28 października 2018 r.

Poniedziałek 22.10.
7:00  I + Tomasz Tajchman – od uczestników pogrzebu (1)
    II + Jadwiga Gołyga – od uczestników pogrzebu
    III + Antonii Adamczyk – od uczestników pogrzebu
7:30 + Zofia Jasik – od Stefanii Wójcik z rodziną
17:30 Różaniec
18:00 + Henryk Sobisz (7 r.śm) – od żony Ireny z rodziną

Wtorek 23.10.
7:00 I + Jan Okręglicki – od uczestników pogrzebu (1)
    II + Halina Śliwa – od rodziny Kolusów i Piechota
    III + Wiesław Kończyk – od pani Rosołowej z dziećmi
7:30 + Zofia Jasik – od Lidii Puchała z rodziną
17:30 Różaniec
18:00 + Franciszka, Stanisław, Jan Zyguła, Zofia, Julian Małobędzcy, Marianna, Józef Tabor

Środa 24.10.
7:00 I + Tekla Szewczyk, Janina Mróz, Tadeusz Będlin, Jan Będlin, ks. Mieczysław  Oset, Janina Zarzycka, Zbigniew Zarzycki, Zygmunt Pietrzyk
    II + Jan Okręglicki – od Zbigniewa Okręglickiego z rodziną, Anny Kudlińskiej z rodziną
    III + Henryk Florek – od rodziny
7:30 + Zofia Jasik – od córki Anny z mężem
17:30 Różaniec
18:00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

Czwartek 25.10.
7:00 I + Leokadia i Ludwik Solana – od rodziny Nowobilskich Chicago
    II + Wiesław Kończyk – od uczestników pogrzebu
    III + Krystyna Termińska – od uczestników pogrzebu (2)
7:30 + Zofia Jasik – od wnuka Tomasza z rodziną
17:30 Różaniec
18:00 + Bogusław Lempa

Piątek 26.10.
7:00 I + Adam Nowak (7 r.śm) – od żony i syna oraz za zmarłych z rodziny Kwit
    II + Krystyna Termińska – od uczestników pogrzebu (2)
    III + Wiesław Kończyk – od żony i córki
7:30 + Tomasz Tajchman – od uczestników pogrzebu (2)
17:30 Różaniec
18:00 Zbiorowa za zmarłych

Sobota 27.10.
7:00 I + Janina, Jan, Stanisław Pietralik, Zofia, Kazimierz Czech, Jerzy Grochulski i Lidia Znojek
    II + Krystyna Będkowska – od uczestników pogrzebu
    III  +Mieczysław Bożek – od uczestników pogrzebu
07:30 + Kazimierz, Marianna, Brunon Kucytowscy, Stanisław, Feliksa, Basia Ogłódek, Joanna Gaik, Czesława, Dariusz, Marian Król
17:30 Różaniec
18:00 + Tadeusz Sobczak – od żony, syna i córki z rodzinami

Niedziela 28.10.
7:00 + Stanisława, Maksym Sozańscy, Roman Stolicki
8:30 + Stanisława Nobis (18 r.śm), jej zmarli rodzice, rodzeństwo, Leon Nobis, jego rodzice i rodzeństwo
10:00 + Helena, Stefan i Barbara Stroińscy
11:15 + Józef Madej – od żony Lidii
16:00 + Zygmunt, Piotr, Marianna Małeccy, Janina Małecka, Maria i Kazimierz Zwierzyńscy
Po Mszy Różaniec
18:00 + Henryk Kucypera, zmarli z rodziny Kucyperów i Żabczyńskich, Dardzińskich i Ropciaków
20:15 + Ewa Niedbał – od córki Basi z mężem