29 października - 4 listopada 2018 r.

Poniedziałek 29.10.
7:00 I + Leokadia i Ludwik Solana – od córki i zięcia
    II + Ewa Niedbał – od sąsiadów Andrzejkiewiczów
    III + Sabina Kyrcz – od uczestników pogrzebu (1)
7:30 + Władysław Skubek – od uczestników pogrzebu (1)
17:30 Różaniec
18:00 + Bogusława Łada – od córki Katarzyny z rodziną

Wtorek 30.10.
7:00 I + Leokadia i Ludwik Solana – od Janiny i Małgorzaty Wilczek i od Marii Bachleda
    II + Ewa Niedbał – od uczestników pogrzebu
    III + Wiesław Kończyk – od rodziny Gustaków
7:30 + Władysław Skubek – od sąsiadów z ul. Tuwima 3
17:30 Różaniec
18:00 + Irena i Stanisław Pieczyrak, Andrzej Pieczyrak

Środa 31.10.
7:00 I + Helena Podlewska (44 r. śm), Stefan, Eugeniusz Podlewscy, Czesław, Zofia, Ludwik Nowak
    II + Ewa Niedbał – od córki Edyty i wnuka Szymona
    III + Wiesław Kończyk – od sąsiadów z klatki
7:30 + Stanisław Lech – od uczestników pogrzebu
17:30 Różaniec
18:00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

Czwartek 01.11.
Uroczystość Wszystkich Świętych
7:00 O święte i liczne powołania  - od ŻR i SM
8:30 + Emilia i Zenon Lisowscy, zmarli z rodziny Czyrykas
10:00 + Franciszka, Józef, Paweł, Antoni Przybylscy, Kazimierz Lewandowski – od rodzin Przybylskich i Lewandowskich
11:15 + Marzena Marzec (12 r. śm), Stefania i Władysław Dzienia
14:00 (Na cmentarzu) Za Parafian
18:00 + Eugeniusz Masny (1 r.śm), Maria Pietruszczak  (2 r. ś)

Piątek 02.11.
Dzień zaduszny
7:00 I + Leokadia i Ludwik Solana – od Janiny i Małgorzaty Wilczek i od Marii Bachleda
    II + Mieczysława Bożek – od sąsiadki Kazimiery Drzazga
    III + Irena Kaczmarczyk – od Marii Gruszka i Barbary Gruszka – Zych z synami
7:30  Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
17:00 Wypominki oktawalne i Różaniec za zmarłych
18:00 Za zmarłych

Sobota 03.11.
7:00 I + Leokadia i Ludwik Solana – od rodziny Nowobilskich z Chicago
    II + Daniela Pilarek – od uczestników pogrzebu
    III  + Wiesław Kończyk – od rodziny Kostrzewskich
07:30 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny – od ŻR
17:00 Wypominki oktawalne i Różaniec za zmarłych
18:00 Za zmarłych


Niedziela 04.11.
7:00 + Ewa Niedbał – od córki Anety i wnuka Igora
8:30 + Mieczysław Syguła (18 r. śm), jego zmarli rodzice i rodzeństwo, Saturnina Syguła,  jej zmarli rodzice i rodzeństwo
10:00 + Marek Wolski (1 r. śm) – od żony z synem
11:15 W intencji pielgrzymów do Krakowa – Łagiewnik oraz za ich rodziny
16:00 Msza, Wypominki oktawalne i Różaniec za zmarłych
18:00 + Bogdan Michalski – od rodziny Kobuszewskich