12 - 18 listopada 2018 r.

Poniedziałek 12.11.
7:00 I + Felicja Herman – od Ani i Andrzeja Maciejewskich oraz od Zosi i Janka Lasoń z rodzinami
    II + Bernard Stokowy – od rodziny z Miechowa
7:30 + Janina i Stanisław Bąk, Wiktoria i Walenty Szczęśniak, Rozalia i Franciszek Bąk, Alina i Włodzimierz Pajor
17:30 + Witold, Marianna i Witold Majcherczykowie – od Ludmiły i Mariana Majcherczyków
18:00 I W intencji Rycerzy Kolumba
    II + Zofia Kalabińska (1 r. śm), Witold Kalabiński, Maria, Marian i Witold Nowak

Wtorek 13.11.
7:00 I + Włodzimierz Sarecki – od uczestników pogrzebu
    II + Bernard Stokowy – od przyjaciół
7:30 + Felicja Herman – od rodziny Popiołków
17:30 + Ewa Pudo – od swatowej Danieli Ostaszewskiej
18:00  + Marian Ilów (6 r. śm) – od syna z rodziną

Środa 14.11.
7:00 I + Felicja Herman – od Czeladzkiego Klubu Pielgrzyma
    II + Janina Krawczuk – od sąsiadów
7:30 + Krystyna Kocioł – od uczestników pogrzebu
17:30 + Janina, Antoni Sztuka i ich rodzice
18:00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

Czwartek 15.11.
7:00 I + Felicja Herman – od Mariana i Tadeusza Kita z rodzinami
    II + Eugeniusz Paściak – od uczestników pogrzebu
7:30  + Zofia Karbowniczak – od uczestników pogrzebu
17:30 + Tadeusz i Wiesław Kaczmarczyk, Tadeusz i Władysława Kaczmarczyk
18:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Michaliny Baczewskiej z racji 90 rocznicy urodzin – od swatowej i wnuczki Oliwii

Piątek 16.11.
7:00 I + Felicja Herman – od rodziny Musialików
    II + Dojlida, Anna, Wanda, Stanisława, Alfons, Zygmunt, Eugeniusz, Stanisław Koźmiński, Józef Koźmiński, Regina, Kazimierz, Adam, Michałek Buczyński
7:30 + Zofia Karbowniczak – od córki Jolanty z mężem
17:30 + Zbigniew Motłoch (1 r. śm) – od żony i dzieci z rodzinami
18:00 + Antonina i Stanisław Kadłubiec – od synowej i wnuczki

Sobota 17.11.
7:00 I + Antoni Drzazga (2 r. śm) – od  żony, córki z mężem i syna z żoną
    II + Józef Świech – od żony
    III + Józef Kosiński – od syna z rodziną
7:30 + Elżbieta Wielgosik (15 r. śm) – od rodziny
18:00 + Anna Kasprzyk (25 r.śm)

Niedziela 18.11.
7:00 W 29 rocznicę urodzin Grzegorza Biernackiego (organisty)
8:30 + Artur, Maria, Jerzy Płaczek, Alina, Alojzy Michna
10:00 + Helena, Henryk Świetlik i ich rodzice, Wiktoria i Michał Polewczyk, Władysława i Szczepan Świetlik – od córki
11:15 Za Parafian
16:00 + Helena i Jan Kulawczyk, Leokadia, Zbigniew i Władysław Besser i ich rodzice i rodzeństwo
18:00 + Zmarli z rodzin Brejtów, Scelinów, Barbara Sojka, Longina Herman