13 - 19 maj 2019 r.

Poniedziałek 13.05.
7:00 I + Andrzej Szczygieł – od uczestników pogrzebu
    II + Iwona Bonemberg – od uczestników pogrzebu (2)
7:30 +Michalina Śnieżek (6 r.śm), zmarli z rodziny Śnieżek
17:00 Nabożeństwo Majowe
18:00 I W intencji Rycerzy Kolumba
    II +Stefania Wszelaka (29 r.śm), Kazimierz Wszelaki (20 r.śm)  (od dzieci z rodzinami), Lucyna i Stefan Mazurek

Wtorek 14.05.
7:00 I + Helena Gorel – od uczestników pogrzebu
    II + Grzegorz Otremba – od Aleksandry Sołtysik i jej syna
    III +Grażyna Dziuba – od uczestników pogrzebu
7:30 + Iwona Bonemberg – od rodziny Nowaków z Będzina
17:30 Nabożeństwo Majowe
18:00 +Danuta Muszyńska, Błażej i Zofia Muszyńscy, Jan i Zofia Milewscy, zmarli z rodzin Muszyńskich i Milewskich

Środa 15.05.
7:00 I +Maria i Artur Płaczek, Jerzy Płaczek, Alina i Alojzy Michna
    II + Grzegorz Otremba – od rodziny Kamińskich
    III +Zofia i Stanisław Wiślak, zmarli z rodziny Wiślaków, Jan Dąbrowa, zmarli z rodziny Dąbrowów
7:30 +Marianna Piejka – od córek z rodzinami
17:30 Nabożeństwo Majowe
18:00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

Czwartek 16.05.
7:00 I +Zofia, Paweł, Andrzej, Marek, Danuta Pomorscy
    II + Zofia Kacprzyk – od uczestników pogrzebu (2)
    III + Mieczysław Włodarski – od uczestników pogrzebu
7:30 +Aldona Ćwiejkowska – od córki z rodziną
17:30 Nabożeństwo Majowe
18:00 +Marianna Juszczyk i jej zmarli Rodzice, Magdalena Zajcher

Piątek 17.05.
7:00  I +Marianna Piejka – od Doroty i Pawła Podolskich z rodziną
    II + Arkadiusz Starzyński (1 r.śm) – od żony i synów z żonami
    III + Teresa Litewka – od uczestników pogrzebu
7:30 +Jacek Podlewski – od cioci Lucyny
17:30 Nabożeństwo Majowe
18:00 +Zofia Sabat (3 r.śm) – od siostry
 
Sobota 18.05.
7:00  I + Marek Pawelski – od żony z rodziną
    II +Stanisława Piątkowska – od uczestników pogrzebu
    III + Agnieszka Kazirodek – od uczestników pogrzebu
7:30 +Jacek Podlewski – od mamy
Po Mszy Nabożeństwo Majowe
14:00 Ślub: Barbara Mika i Łukasz Bereś

Niedziela 19.05.
7:00 +Jacek Podlewski – od siostry z rodziną
8:30 +Władysława i Stanisław Termińscy
10:00 +Wiesław Kończyk – od rodzin Wachowiczów i Siejńska z Czeladzi
11:15 +Halina Hyra oraz zmarli Rodzice Piotr i Józefa Marzec
16:00 +Józef Kielesiński (8 r. śm) – od żony i córki z rodziną
Nabożeństwo Majowe
18:00 +Jan Szczepański (12 r.śm), zmarli z rodzin  Krauze i Szczepańskich
20:15 +Anna i Mieczysław Włodarscy – od żony, synowej, wnuków i prawnuków