2 - 8 września 2019r.

Poniedziałek  02.09.2019
7:00  + Halina Kaim – od uczestników pogrzebu
7:30  + Kazimiera Grząś – od córek z rodzinami
8:00   Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego
17:30 +Władysława i Tadeusz Kaczmarczykowie, Wiesław i Tadeusz  Kaczmarczyk
18:00  + Janina, Stefania, Stefan Jurczyńscy

Wtorek  03.09.2019
7:00  + Leokadia Nogacz – od rodziny Jureńczyków i Langnerów
7:30  + Kamil Przygoda  – od uczestników pogrzebu
17:30  + Zofia i Stanisław Wiślak i zmarli z rodziny Wiślaków
18:00  + Janina i Henryk Sikorscy, Józefa i Jan Spaczyńscy

Środa  04.09.2019
7:00  + Leokadia Nogacz – od sąsiadów z ulicy Szpitalnej 5
7:30  + Władysława Nogalska  – od wnuczki Wiolety z mężem
10:00  Diecezjalna Pielgrzymka Chorych
17:30  + Jerzy Świech – od żony, syna i córki z rodziną
18:00  Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

Czwartek  05.09.2019
7:00  + Władysława Nogalska – od wnuczki Magdaleny z mężem i dziećmi
7:30   O święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne – od ŻR
17:30  + Teodozja, Wiesław, Maria i Aleksander Wziętek, Henryk  Śliwiński
18:00  + Aniela, Stefan, Zofia, Stefan Radoszewscy

Piątek  06.09.2019
7:00  + Władysława Nogalska – od wnuczki Katarzyny z rodziną
7:30  Intencja Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
16:00  Ślub – Konrad Dudek i Magdalena Słota
17:30  + Jolanta Kozieł i zmarli z rodziny Kozieł
18:00  Intencja Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Sobota  07.09.2019
7:00  + Wincenty i Stanisława Wróbel i ich zmarli rodzice i rodzeństwo
7:30  Intencja Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
14:00  Ślub - Mariusz Nowak i Magdalena Kordaj
15:30  Ślub – Paweł Pluta i Kamila Piotrowicz
17:00  Ślub –   Łukasz Kapek i Katarzyna Frymus
18:00  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Dariusza i Ewy Nowak  z okazji ich urodzin

Niedziela  08.09.2019
7:00  + Kamil Przygoda  – od brata z żoną
8:30  + Tadeusz, Daniela i Wiesław Błach oraz ich zmarli rodzice i rodzeństwo
10:00  + Maria i Józef Zarębscy i ich zmarli rodzice i dzieci
11:15  Za Parafian  - Błogosławieństwo uczniów i poświęcenie tornistrów
16:00  Msza Św. zbiorowa Rocznicowa ( w intencji żyjących)
18:00  + Marianna Marzec (w 10r.śm )  – od synów z rodzinami   
20:15  + Franciszka i Andrzej Błaszkiewiczowie – od córki