7 - 13 października 2019 r.

Poniedziałek 7.10.2019 r.
7:00 I + Czesław Śnieżek – od chrześniaka Andrzeja
    II + Natalia Duszyc – od córki Danuty i syna Janusza
7:30 + Irena Kaczmarzyk (w 1 r.śm) – od dzieci
17:30 Różaniec
18:00 + Daniela (w 10 r.śm) i Edward (w 3 r.śm) Szot– od dzieci z rodzinami

Wtorek 8.10.2019 r.
7:00 I + Natalia Duszyc  – od siostry Haliny z rodziną
    II + Maria Lubaś – od uczestników pogrzebu
7:30 + Grzegorz Otręba – od uczestników pogrzebu
17:30 Różaniec
18:00 + Monika i Stanisław Łusiak, Jan Pianka i Józefa Pianka, Aniela i Piotr Dudek, Stanisława i Stefan Wójciak

Środa 9.10.2019 r.
7:00  I + Ewa Gałek – od współpracowników i przyjaciół
    II + Daniela Kubisa – od uczestników pogrzebu
7:30 + Jerzy Ogłódek – od uczestników pogrzebu
17:30 Różaniec
18:00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

Czwartek 10.10.2019 r.
7:00 I + Krystyna Bedynek – od rodziny Kamińskich z Zabrza
    II + Irena Meus – od syna Jarka z żoną
7:30 + dr. Halina Gręda - Ligęza ( w 7 r.śm) – od sióstr z rodzinami
17:30 Różaniec
18:00 + Karolina , Ludwik, Janina Adamczyk

Piątek 11.10.2019 r.
7:00 I + Eugeniusz Grząba – od uczestników pogrzebu
    II + Daniela Kubisa – od sąsiadów
7:30 + Grzegorz Otręba – od Ani i Przemka
17:30 Różaniec
18:00 + Włodzimierz Mrówka , Franciszek Mrówka i zmarli z rodziny Mrówka

Sobota 12.10.2019 r.
7:00 I + Stanisław i Władysława Rogóż
    II + Zbigniew Bojko (w 3 r.śm) i jego zmarli Rodzice
7:30 + Dionizy Łakomik i zmarli Rodzice – od rodziny
16:00 Obchody ku czci św.Huberta i z okazji 60 – lecia Koła Łowieckiego „Bażant” w Siemianowicach Śląskich
17:30 Różaniec
18:00 + Mirosław i Henryk Grewęda, Zofia , Antoni Grewęda, Marian Kidawa

Niedziela 13.10.2019 r.
7:00 + Za Parafian
8:30 + Władysław Polniaszek ( w 7 r.śm) – od żony z rodziną                                                                            
10:00 + Władysława, Marian, Mirosław Bartoś, Maria Mazurkiewicz
11:15 + Józef Madej ( w 1 r.śm)  – od żony, syna Marcina i córki Katarzyny
16:00 Msza Święta zbiorowa Rocznicowa
18:00 + Genowefa Kuraj ( w 5 r.śm) – od męża, dzieci i wnuków
20:15 + Tomasz Matyjaszczyk – od żony i dzieci