11 – 17 listopada 2019r.

Poniedziałek 11.11.2019
7:00 + Stanisław i Krzysztof Wróblewscy, Zofia i Edmund Wróblewscy
10:00  Msza Święta za Ojczyznę
16.00 + Wacław Jurczyński ( w 25 r.śm )
18:00 I W Intencji Rycerzy Kolumba i ich Rodzin
          
Wtorek 12.11.2019
7:00 + Zbigniew  Motłoch  ( w 2 r.śm ) – od żony i dzieci z rodzinami
7:30 +Janina i Stanisław Bąk, Wiktoria i Walenty Szczęśniak, Rozalia i Franciszek Bąk, Alina i Włodzimierz Pajor
17:30 + Witold , Marianna, Witold Majcherczykowie – od Ludmiły, Elżbiety i Mariana Majcherczyków
18:00 + Antonina i Piotr Makuchowie, Franciszka i Piotr Krakowiakowie

Środa 13.11.2019
7:00 + Ewa Gałek – od współpracowników i przyjaciół
7:30 + Krystyna Kotela – od Hani Trzopek z dziećmi z Ujsół
17:30 + Jerzy Ogłódek – od sąsiadów
18:00 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

Czwartek 14.11.2019
7:00 + Krystyna Kotela – od rodziny Trzopek i Paworek
7:30 + Henryka Piotrowska – od córki i syna z rodzinami
17:30 + Janina i Antoni Sztuka i ich Rodzice
18:00 + Wanda i Zdzisław Kuzior

Piątek 15.11.2019
7:00 + Krystyna Kotela – od pracowników Zakładu Drew-Las w Ujsołach
7:30 + Maria Gębica – od uczestników pogrzebu
17:30 + Henryk Nowakowski  – od Marii Żywczewskiej z rodziną
18:00 + Jerzy Świech – od żony, syna i córki z rodziną

Sobota 16.11.2019
7:00 I + Maria Gębica – od Sodalicji Mariańskiej
    II + Jadwiga Rykulska – od córki z mężem, wnuczki Małgosi i prawnuczka Wojtka
7:30 + Krystyna Kotela – od syna Łukasza z rodziną
18:00 + Antoni Drzazga (w 3 r.śm ) – od żony, córki z mężem i syna z żoną

Niedziela 17.11.2019
7:00 + Zofia Łój (w 4 r.śm ) – od syna Artura
8:30 + Artur, Maria i Jerzy Płaczek, Alina i Alojzy Michna                                                                     
10:00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla pana organisty Grzegorza Biernackiego z okazji 30 r.urodzin
11:15 Za Parafian
16:00 rezerwacja p.Halina Besser
18:00 + Janusz Miętka( w 10 r.śm ), Stanisław Holik ( w 13 r.śm), Ryszard Bobola ( w 5 r.śm) – od rodziny