23 - 29 marca 2019r.

Poniedziałek 23.03.2020
7:00 + Edward Szram – od córki Moniki z mężem i wnuczką
7:30 + Ryszard Wolniaczyk – od sąsiadów Łakomskich  z ul. Grodzieckiej
17:30 + Lucyna Mazurek ( w 1 r.śm)
18:00 + Alina Nowicka – od rodziny Stefaniaków z dziećmi

Wtorek 24.03.2020
7:00 + Edward Szram – od syna z rodziną i wnuka
7:30 + Jadwiga Chojnacka – od córki Bożeny z mężem
17:30 + Marian Sztuka ( w 27 r.śm) – od córki z rodziną
18:00 + Maria Duszyc – od Hani i Leszka Michalskich

Środa 25.03.2020
Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
7:00 + Sabina Sobania ( w rocznicę ziemskich urodzin) – od dzieci z rodzinami
9:00 + Jadwiga Chojnacka – od uczestników pogrzebu
16:00 + Edward Rosół ( w 34 r.śm) – od żony i dzieci
18:00 W intencji obrońców życia  – od ŻR i SM

Czwartek 26.03.2020
7:00 + Jacek Dziura – od pracowników Centrali Polskiej Grupy Górniczej
7:30  +Włodzimierz Szałas – od rodz. Gołębiowskich
7:30 + Ryszard Szlęk – od sąsiadów z ul.Szkolnej 2
17:30 + Sylwester Supernak – od sąsiadów z ul.Tuwima 5
18:00 + Romuald Kocot – od rodziny Blicharskich z dziećmi i wnukami

Piątek 27.03.2020
7:00 + Lucyna Dolińska – od uczestników pogrzebu
7:30 + Jadwiga Chojnacka – od córki Grażyny z rodziną
7:30 + Grażyna Kawa – od uczestników pogrzebu
18:00 + Zbiorowa za zmarłych

Sobota 28.03.2020
7:00 + Agnieszka, Danuta, Józef i Tadeusz Boś, Stanisława, Julian i Michał Jaros i zmarli z Rodziny
7:00 + Krzysztof Malczewski ( w 2 r.śm) – od żony Henryki i synów
7:30 + Jadwiga Chojnacka – od córki Teresy z rodziną
7:30 + Magdalena Długosz – od męża i córki z rodziną
18:00 + Anna Kasprzyk

Niedziela 29.03.2020
7:00 + Lidia Będkowska
8:30 + Jan Sierpiński
10:00 + Zdzisław Zarębski i jego zmarli Rodzice                                       
11:15 W 87 r.urodzin Anny Herman – dziękczynna za otrzymane Łaski z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo – od córek z rodzinami
16:00 + Bolesław Słaby ( w 42 r.śm), Krystyna Szkocna, Jacek Świderski, Zofia Kalabińska oraz zmarli Rodzice
18:00 + Janina, Stefania i Stefan Jurczyńscy