22 - 28 lutego 2021r.

Poniedziałek 22.02.2021
7:00 + Maria, Stanisław, Marek, Kazimiera, Zofia, Marian, Władysława, Franciszek Paszyńscy
9:00 + Wanda Włodarska, Kazimierz Włodarski – od Aldony, Gosi i Beaty z Kępna
18:00 + Jerzy Tajchman – od syna Sebastiana z rodziną
18:00 + Andrzej Wojciechowski (w 8 r.śm) – od żony z rodziną oraz Załogi Firmy ,, AWA”

Wtorek 23.02.2021
7:00 + Wanda Włodarska, Kazimierz Włodarski – od rodziny Włochowiczów i Nowaków
9:00 + Zofia Golec – od Zofii Klisiewicz z rodziną
18:00 + Jerzy Tajchman – od syna Michała z rodziną
18:00 + Stefania Turek – od Małgosi i Witka

Środa 24.02.2021
7:00 + Wanda Włodarska – od Bożeny i Roberta Raczków z dziećmi
9:00 + Zofia Golec – od Bogdana Nalepki z rodziną
18:00 + Jerzy Tuchacz – od siostry Izy z rodziną
18:00 Nowenna do MB Pocieszenia

Czwartek 25.02.2021
7:00 + Wanda Włodarska – od rodziny Janickich
7:30 + Wanda Włodarska – od rodziny Niedopytalskich
17:30 + Jerzy Tuchacz – od Piotra Szpakowicza z rodziną
18:00 + Jerzy Tajchman – od Hani i Sławka

Piątek 26.02.2021
7:00 + Bożena, Teresa, Jakub, Józef, Ludwik, Antoni, Ryszard i Jolanta Irla
7:00 + Zofia Golec – od Pawła Nalepki z rodziną
7:30 + Janina Popiołek – od dzieci
18:00  Msza Św. zbiorowa za zmarłych

Sobota 27.02.2021
7:00 + Helena, Stanisław Latkowscy oraz zmarli z Rodziny
7:00 + Zofia Golec – od Zygmunta i Zofii Golec
7:30 + Emilia, Alfred Siwczyk, Antoni, Antonina Więcek
18:00 + Roman Kuta. Leokadia i Roman Sztuka

Niedziela 28.02.2021
7:00 O Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB dla Ireneusza Gajdka z okazji urodzin
8:30 + Andrzej Gradzik – od rodziny Bieniek
10:00 + Stanisława Bijak – od wnuczki Małgorzaty
11:15  Za Parafian
12:30  W intencji Parafian zaproszonych z ulic - Mieczyków, Ciołkowskiego, Wrzosowa, Tulipanów, Kosmonautów, Jaśminowa, Bratków, Nowopogońska, Czarnomskiego, Buczka, Storczyków, Nowa,   Aleja Róż, Szarych Szeregów, Okrzei, Słowiańska, Żytnia, Polna, Borowa, Chopina, Strzelecka, Kamienna, Boczna, Spokojna, Moniuszki, Topolowa, Wapienna, Ślepa, Zacisze, Cmentarna, Poprzeczna, Górna, Wąska, Żwirki i Wigury,  Astrów, Reja, Czeczota, Niecała, Łączna, Powstania Styczniowego.
16:00 + Jan Bingiel (w 2 r.śm) – od syna z żoną
18:00 + Zdzisław Michalski (w 12 r.śm) – od żony i dzieci