Intencje mszalne 2 – 8 października 2023

Poniedziałek 2.10.2023
7:00 + Adam i Łucja Sojka, Jan, Antoni, Stefan Sojka, Antonina Wybraniec,Weronika Grzech
7:00 + Wanda Bednarczyk – od ZP Arka w Czeladzi
7:30 + Mieczysław i Józefa Miodyńscy i ich zmarli rodzice, Łukasz i Wiesław Ligienza
18:00 + Janina Fronczek – od syna Tadeusza z rodziną

Wtorek 3.20.2023
7:00 + Adam i Łucja Sojka, + Jan, Antoni, Stefan Sojka, + Antonina Wybraniec,
        + Weronika Grzech
7:00  + Maria Partyka – od siostry z rodziną
7:30 + Maciej Podwysocki – od żony
18:00 + Zofia Sawczuk – od męża i syna z rodziną

Środa 4.10.2023
7:00 + Adam i Łucja Sojka, + Jan, Antoni, Stefan Sojka + Antonina Wybraniec,
        + Weronika Grzech
7:00 + Marianna (w 18 r. śm.), Franciszek Majerczak i ich rodzice, + Lucyna Majerczak, Janusz Taube (w 14 r. śm.), + Iwona, Ryszard, Jerzy, Roman Dobiega
7:30 + Michalina i Franciszek Ganszczyk
18:00 Nowenna do MB pocieszenia

Czwartek 5.10.2023
7:00 + Adam i Łucja Sojka, Jan, Antoni, Stefan Sojka, Antonina Wybraniec,Weronika Grzech
7:00  + Adam Sandel – od ZP Wolny w Czeladzi
7:30 O powołania kapłańskie, zakonne, misyjne - od Ż.R.
18:00 + Genowefa Gwiazda – od syna Wojtka z rodziną

Piątek 6.10.2023
7:00 + Adam i Łucja Sojka, + Jan, Antoni, Stefan Sojka, + Antonina Wybraniec,
        + Weronika Grzech,
7:30 + Iwona (w 13 r. śm.), Jerzy (w 53 r. śm.), Ryszard, Roman Dobiega,
        + Stenoja, Janina i cała rodzina Głowackich, + Lucyna i cała rodzina
        Golców, + Stanisław, Maria i cała rodzina Łukasiewicz
18:00 Wynagradzająca NSPJ od S.M.

Sobota 7.10.2023
7:00 + Adam i Łucja Sojka, + Jan, Antoni, Stefan Sojka, + Antonina Wybraniec,
        + Weronika Grzech
7:00  + Marta Partyka – od Beaty z rodziną i Bożeny
7:30  Wynagradzająca NS NMP od Ż.R.
18:00 + Feliksa i Jan Zgórscy i ich zmarli rodzice

Niedziela 8.10.2023
7:00 + Halina Gajdka – od córki i wnuczki
8:30 + Felicja - Anna Styczeń (w 1 r. śm.), Mieczysław z synem Mateuszem,
        brat Mirosław i rodzice, mąż Ludwik
10:00 + Władysław Polniaszek (w 11 r. śm.) i zmarli rodzice z obu stron
11:15 + Genowefa Gwiazda – od sąsiadów
12:30  Franciszek Zarański (w 6 r. ur.) - o zdrowie i Boże bł. i opiekę NMP
16:00 + Beata Mazarki – od Magdy z rodziną
18:00 + Marianna, Ludwik Sapota i ich zmarli rodzice
20:15 + Adam Sandel – od syna z rodziną