Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu 11.03.2018 r.
 1. Dzisiaj rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne, które potrwają do środy. Przypominamy program – załącznik.
 2. Prosimy o zgłaszanie chorych i w podeszłym wieku, aby kapłan mógł ich odwiedzić w domach z posługą sakramentalną przed świętami, 27 marca (Wielki Wtorek) w godzinach dopołudniowych.
 3. We wtorek odbędzie się w Domu Katechetycznym spotkanie Sodalicji Mariańskiej o godz. 15.00, a o godz. 18.00 spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej - zapraszamy.
 4. W środę podczas rekolekcji o godz. 18.00 Msza św. z Nowenną do MB Pocieszenia, intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii również przed Mszą św.
 5. Siostry Karmelitanki zapraszają na Mszę św. do MB Szkaplerznej w piątek o godz. 18.00.
 6. Serdecznie dziękujemy tym, którzy włączyli się w wielkopostne akcje charytatywne i zachęcamy do włączenia się w nie poprzez min.: ofiary do skarbonek, zakup świec-paschalików w zakrystii, złożenie trwałych art. spożywczych czy środków czystości do kosza przy bocznym ołtarzu.
 7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać”za ofiarę na kościół Panu Stanisławowi Mysior z ul. Tuwima oraz wszystkim za wszelkie ofiary na rzecz naszej świątyni, te materialne i duchowe. Za tydzień ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na naszą świątynię .
 8. Zachęcamy do czytania prasy religijnej.
 9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia, naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrze przeżytych rekolekcji św. oraz wszelkich łask Bożych. Szczęść Boże!
 10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli :
  • śp. Bogdan Michalski l.64,
  • śp. Jan Bernasik l. 92,
  • śp. Jan Gwożdziowski l. 88,
  • śp. Maria Jurkiewicz l. 105
  Byli zaopatrzeni sakramentami świętymi. Polecajmy ich i zm. z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek ….