Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu 11.03.2018 r.
  1. Dzisiaj rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne, które potrwają do środy. Przypominamy program – załącznik.
  2. Prosimy o zgłaszanie chorych i w podeszłym wieku, aby kapłan mógł ich odwiedzić w domach z posługą sakramentalną przed świętami, 27 marca (Wielki Wtorek) w godzinach dopołudniowych.
  3. We wtorek odbędzie się w Domu Katechetycznym spotkanie Sodalicji Mariańskiej o godz. 15.00, a o godz. 18.00 spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej - zapraszamy.
  4. W środę podczas rekolekcji o godz. 18.00 Msza św. z Nowenną do MB Pocieszenia, intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii również przed Mszą św.
  5. Siostry Karmelitanki zapraszają na Mszę św. do MB Szkaplerznej w piątek o godz. 18.00.
  6. Serdecznie dziękujemy tym, którzy włączyli się w wielkopostne akcje charytatywne i zachęcamy do włączenia się w nie poprzez min.: ofiary do skarbonek, zakup świec-paschalików w zakrystii, złożenie trwałych art. spożywczych czy środków czystości do kosza przy bocznym ołtarzu.
  7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać”za ofiarę na kościół Panu Stanisławowi Mysior z ul. Tuwima oraz wszystkim za wszelkie ofiary na rzecz naszej świątyni, te materialne i duchowe. Za tydzień ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na naszą świątynię .
  8. Zachęcamy do czytania prasy religijnej.
  9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia, naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrze przeżytych rekolekcji św. oraz wszelkich łask Bożych. Szczęść Boże!
  10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli :
    • śp. Bogdan Michalski l.64,
    • śp. Jan Bernasik l. 92,
    • śp. Jan Gwożdziowski l. 88,
    • śp. Maria Jurkiewicz l. 105
    Byli zaopatrzeni sakramentami świętymi. Polecajmy ich i zm. z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek ….