Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną - 15.04.2018
  1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny.
  2. W tym tygodniu:
    1. we wtorek – o godz. 18.00 Msza św. z Nowenną do św. Judy Tadeusza, patrona spraw trudnych.
    2. w środę – Msza św. z Nowenną do MB Pocieszenia o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału w tej Mszy św. rodziców młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia w tym roku sakramentu Bierzmowania, po Mszy św. odbędzie się spotkanie z rodzicami tej młodzieży.
    3. w Czwartek – spotkanie – próba, z kandydatami do przyjęcia sakramentuBierzmowania o godz. 18.30 w kościele.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Tygodnik „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i inne są do nabycia przy wyjściu z kościoła. W zakrystii można nabyć śpiewnik pieśni patriotycznych za złotówkę.
  4. Siostry Karmelitanki zapraszają do swojego domu zakonnego przy ul. Reymonta w poniedziałek na Msze św. do MB Szkaplerznej o godz. 18.00
  5. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz naszym Gościom i wszystkim Parafianom życzymy obfitości łask Bożych. Szczęść Boże.
  6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:
    • śp. Krystyna Szewczyk l. ; śp. Urszula Ogłódek l. 80; śp. Wiesława Waga l. 92;
    • śp. Urszula Antosz l. 35; śp. Włodzimierz Kusztyb l. 60; śp. Krystyna Grobelna l. 91.
    Polecajmy ich i zm. z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …