Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Wielkanocną - 13.05.2018
 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.15 dzieci z klas IV obchodzą rocznicę I Komunii św., a po tej uroczystości, przy naszej świątyni odbędzie się Jarmark św. Stanisława organizowany przez Kawalerów i Damy Zakonu Rycerzy Kolumba w godz. od 12.00 do 16.30 – serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w przygotowanych atrakcjach.
 2. W tym tygodniu przypada:
  1. w poniedziałek – święto św. Macieja Ap.
  2. we wtorek – o godz. 18.00 Msza św. z Nowenną do św. Judy Tadeusza
  3. w środę – święto św. Andrzeja Boboli, Prezbitera i Męczennika, Patrona Polski, o godz. 18.00 Msza św. z Nowenną do MB Pocieszenia – intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii oraz zakrystii.
  4. w niedzielę 20 majaUroczystość Zesłania Ducha Świętego
 3. W związku z Jubileuszem stulecia Sodalicji Mariańskiej i odzyskania Niepodległości Polski – Sodalicja Mariańska zaprasza na „Misterium Maryjne” z udziałem dzieci, w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.15.
 4. W dniach 25 -27 maja odbędzie się Festiwal Ave Maria – zaplanujmy sobie udział w tym wydarzeniu religijnym i kulturalnym. Szczegółowy program na plakatach, w „Echu” Czeladzi.
 5. Zachęcamy: do udziału w nabożeństwie majowym w tygodniu o 17.30, w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 16.00, jak również do czytania prasy religijnej, dostępnej przy wyjściu z kościoła.
 6. W środę Siostry Karmelitanki zapraszają na Mszę św. do MB Szkaplerznej o godz. 18.00.
 7. Sakramentalny związek małżeński zawarli: Adam Adamski i Katarzyna Kapusta polecajmy ich MB, Matce Pięknej Miłości.
 8. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodniu oraz naszym Parafianom i Gościom życzymy błog. Bożego, opieki MB. Szczęść Boże.
 9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli:
  • śp. Józefa Szastak l. 96;
  • śp. Zofia Jasik l. 98;
  • śp. Celina Michalska l. 89;
  Polecajmy ich i zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…