Ogłoszenia duszpasterskie na IX Niedzielę Zwykłą - 03.06.2018
  1. Dzisiaj IX Niedziela Zwykła. Obchodzimy Święto Dziękczynienia, ofiary zbierane do puszek przed kościołem przeznaczone są na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie – Wotum wdzięczności Narodu.
  2. W tym tygodniu przypada:
    • we wtorek – wspomnienie św. Bonifacego, BM.
    • w środę – o godz. 18.00 Msza św. z Nowenną do MB Pocieszenia – intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii oraz zakrystii.
    • w czwartek – Zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. o godz. 18.00, potem Procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy przy kościele, po Procesji poświęcenie ziół i kwiatów leczniczych. Zapraszamy asystę, wspólnoty parafialne, wszystkich Parafian.
    • w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
    • w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
  3. Rycerze Kolumba serdecznie dziękuję za ofiarę 441 zł. zebraną podczas Festynu św. Stanisława na wyjazd do Panamy na ŚDM.
  4. We wtorek o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w domu katechetycznym – zapraszamy.
  5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, tzw. czerwcowym. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 16.00.
  6. „Czytam więc wiem” - zachęcamy do nabywania czasopism religijnych dostępnych przy wyjściu z kościoła.
  7. W sakramentalny związek małżeński wstąpili:
    • Natalia Gąsior i Daniel Kwiatkowski;
    • Paulina Tokarz i Tomasz Hawryluk
    Polecajmy ich MB, Królowej Rodzin.
  8. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodniu oraz naszym Parafianom i Gościom życzymy: błog. Bożego, opieki MB. Szczęść Boże.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli:
    • śp. Jadwiga Gołyga, l 89;
    • śp. Arkadiusz Starzyński, l. 61;
    • śp. Michał Szpak, l. 76;
    • śp. Barbara Sojka, l. 82 – zaopatrzeni sakramentami św.
    Polecajmy ich i zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…