Ogłoszenia Duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą 01.07.2018 r.
  1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła:
    • We wtorek Święto świętego Tomasza – Apostoła
    • W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenna do MB Pocieszenia: intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.
    • W piątek Wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej – Dziewicy.
  2. W tym tygodniu przypadają Pierwsze czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Msza święta o powołania od ŻR i SM o godzinie 7:00, po Mszy rozpocznie się całodzienna adoracja, która zakończy się tuż przed Mszą o godzinie 18:00. W piątek Msze Wynagradzające o 7:00 i 18:00 od ŻR i SM. W sobotę Msza Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP o godzinie 7:00 od ŻR.
  3. Przypominamy, że podczas wakacji: w Niedziele nie ma Mszy o godzinie 18:00, a w tygodniu Msze tylko o 7:00 i 18:00. Spowiedź w tygodniu tylko przed Mszami świętymi.
  4. Kancelaria parafialna w miesiącu lipcu i sierpniu od poniedziałku do piątku czynna jedynie po południu, a w Soboty do południa.
  5. W pierwszy piątek i sobotę, kapłan uda się z Komunią do chorych od godziny 8:00 rano.
  6. Szczególne podziękowania składamy darczyńcom indywidualnym: państwu Barbarze i Sławomirowi Olejniczak, Sodalicji Mariańskiej na ,,Świętopietrze” oraz Rodzinie Dudzińskich.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. Zachęcamy również, do udziału Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która rozpocznie się 23 sierpnia. Koszt udziału 60 zł. Zapisy oraz bliższe informacje w Zakrystii.
  9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, błogosławionego tygodnia jak również obfitości Darów Bożych. Szczęść Boże.
  10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszła: ś.p. Krystyna Termińska – 60 lat, zaopatrzona Sakramentami świętymi; Polecajmy ją oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…