Ogłoszenia Duszpasterskie na XIV Niedzielę Zwykłą 08.07.2018 r.
  1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła:
    • W środę, Święto świętego Benedykta – patrona Europy. O godzinie 18:00, Msza święta z Nowenna do MB Pocieszenia: intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.
  2. Za tydzień III Niedziela miesiąca, modlimy się za dobroczyńców, taca zostanie przeznaczona na prace remontowe w naszej świątyni. W ostatnim czasie została przekazana kolejna rata – 5000 złotych na pomnik św. Jana Pawła II.
  3. Przypominamy, że podczas wakacji, w tygodniu Spowiedź przed Mszą świętą, w razie potrzeby można poprosić kapłana zaraz po Mszy w zakrystii.
  4. Szczególne podziękowania składamy za ofiarę panu Stanisławowi Mysior z ul. Tuwima.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  6. Zachęcamy również, do udziału Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Zapisy oraz bliższe informacje w Zakrystii. Pielgrzymi kalwaryjscy zapraszają na 168 Pielgrzymkę Czeladzian do Kalwarii Zebrzydowskiej w dniach 14-19 sierpnia lub na jednodniowy wyjazd do Kalwarii 18 sierpnia, w sobotę. Szczegóły na plakatach.
  7. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszłi: śp. Antonina Klimczyk - 92 lata i śp. Tomasz Tajchman – 59 lat – polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…