Ogłoszenia Duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykłą 15.07.2018 r.
 1. W tym tygodniu:
  • We wtorek Nowenna do św. Judy Tadeusza o godz. 18.00
  • W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną do MB Pocieszenia: intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.
 2. Dziś III Niedziela miesiąca, modlimy się za dobroczyńców, taca zostanie przeznaczona na prace remontowe w naszej świątyni.
 3. Przypominamy, że podczas wakacji, w tygodniu Spowiedź przed Mszą świętą, w razie potrzeby można poprosić kapłana zaraz po Mszy w zakrystii.
 4. W poniedziałek, siostry Karmelitanki przeżywają Uroczystość Matki Bożej Szkaplerznej, dlatego też zapraszają wszystkich na uroczystą Mszę świętą, o godzinie 17:00.
 5. Sodalicja Mariańska wraz z Żywym Różańcem organizują zbiórkę do puszek na wakacyjną pomoc dla dzieci ze świetlicy prowadzoną przez siostry Karmelitanki w Czeladzi.
 6. W czwartek o godz. 18 odbędzie się w naszym kościele Msza Św. w intencji Klubu piłkarskiego Zagłębie-Sosnowiec z okazji inauguracji sezonu Extraklasy. Zapraszamy członków Klubu, fanów i sympatyków.
 7. Za ofiarę indywidualną na potrzeby kościoła składamy serdeczne podziękowanie Rodzinie Dziewońskich.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 9. Zachęcamy również, do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Zapisy oraz bliższe informacje w Zakrystii. Pielgrzymi kalwaryjscy zapraszają na 168 Pielgrzymkę Czeladzian do Kalwarii Zebrzydowskiej w dniach 14-19 sierpnia lub na jednodniowy wyjazd do Kalwarii 18 sierpnia, w sobotę. Szczegóły na plakatach.
 10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, błogosławionego tygodnia jak również obfitości Darów Bożych. Szczęść Boże.
 11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli:
  • Krystyna Będkowska lat 92,
  • Władysław Skubek lat 82,
  • Ewa Niedbał lat 56,
  Polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…