Ogłoszenia Duszpasterskie na XXI Niedzielę Zwykłą 26.08.2018 r.
 1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła:
  • W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenna do MB Pocieszenia: intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.
  • W sobotę, Pierwsza sobota miesiąca, Msza wynagradzająca od Żywego Różańca o godzinie 7:30
 2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, za Dar serca na prace remontowe w naszej świątyni, zebraliśmy 4463 złotych. Bóg zapłać.
 3. Od przyszłej niedzieli powracamy do zwykłego układu Mszy świętych, zatem w niedziele także Msza o godzinie 18:00.
 4. W przyszłą niedziele także o godzinie 17:00 odbędzie się Msza święta przy kapliczce św. Rozalii, gorąco zapraszamy.
 5. Z tydzień w poniedziałek (3.09), rozpocznie się kolejny Rok szkolny, Msza święta na dobry początek w intencji uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły, o godzinie 8:00. Zachęćmy młodych do udziału w tej Mszy, by prosić o Boże błogosławieństwo. Zachęćmy również uczniów do przygotowania się na ,,nowy rok” poprzez skorzystanie z Sakramentu pokuty.
 6. Już dziś zapraszamy także na tradycyjna Pielgrzymkę chorych, która odbędzie się w środę, 5 września. Msza święta o godzinie 10:00.
 7. Szczególne podziękowania za ofiarę, składamy państwu: Łucji i Januszowi Lewandowskim z ulicy Bytomskiej, Elżbiecie i Czesławowi Ryszka z ulicy Bytomskiej, pani Irenie Lempa z ulicy Miasta Auby, pani Józefie Dobiega z ulicy Spółdzielczej oraz anonimowemu dobroczyńcy z ulicy Spokojnej.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, błogosławionego tygodnia jak również obfitości Darów Bożych. Szczęść Boże.
 10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli: śp. Leokadia Barakomska - 84 lata (zaopatrzona sakramentami świętymi), śp. Witold Krawiec – 90 lat (zaopatrzony sakramentami świętymi), śp. Elżbieta Tetela – 56 lat (zaopatrzona sakramentami świętymi), śp. Irena Mieszczanin - 90 lat (zaopatrzona sakramentami świętymi) oraz śp. Bogusław Koprowski – 85 lat (zaopatrzony sakramentami świętym) - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…