Ogłoszenia Duszpasterskie na XXII Niedzielę Zwykłą 02.09.2018 r.
 1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła:
  • W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenna do MB Pocieszenia: intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.
  • W sobotę, Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  • W czwartek, Pierwszy czwartek miesiąca, Msza święta o powołania od SM i ŻR o godzinie 7:30, po Mszy całodzienna adoracja do 17:30.
  • W tym tygodniu także Pierwszy piątek miesiąca, Msza wynagradzająca o 7:30 i o 18:00. Kapłan uda się z Komunią do chorych od godziny 8:00
 2. Jutro (w poniedziałek) 3 września, rozpocznie się kolejny Rok szkolny, Msza święta w intencji uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły, o godzinie 8:00. Zachęćmy młodych do udziału w tej Mszy, jak również do skorzystanie z Sakramentu pokuty, szczególnie w pierwszy piątek.
 3. We wtorek powracamy ze spotkaniami Kręgu biblijnego, wszystkich zapraszamy na zgłębianie Słowa Bożego o godzinie 16:30 do Domu Katechetycznego.
 4. W środę (05.09), będziemy przeżywali w naszej parafii Pielgrzymkę Chorych do Matki Bożej Pocieszenia. Rozpoczniemy od konferencji ks. dr. Michała Bordy o godzinie 10:00, po tejże konferencji Uroczysta Msza święta, z obrzędem Namaszczenia o 10:30, pod przewodnictwem ks. biskupa Grzegorza Kaszaka. Miasto Czeladź organizuje przy naszym kościele Festyn zdrowia. Zapraszamy do pomocy przy pielgrzymce grupy parafialne, Sodalicje Mariańską, Rycerzy Kolumba.
 5. Wracamy do zwykłego układu Mszy świętych, zatem Msze święte w tygodniu o 7:00 i 7:30 oraz o 17:30 i 18:00, niedziele także Msza o godzinie 18:00. Kancelaria od jutra tak jak zwykle czynna również rano.
 6. Poszukujemy osoby chętnej do przygotowywania obiadów na plebani.
 7. Szczególne podziękowania za ofiarę, składamy państwu: Zofii i Mirosławowi Pasek z ulicy Szkolnej, pani Teresie Kuszper z ulicy 11 listopada, oraz panu Stanisławowi Mysior z ulicy Tuwima. Bóg zapłać.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, błogosławionego tygodnia jak również obfitości Darów Bożych. Szczęść Boże.
 10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli: śp. Jerzy Świech - 88 lat (zaopatrzony sakramentami świętymi), śp. Alicja Gęborek – 82 lata (zaopatrzona sakramentami świętymi) - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…