Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIII Niedzielę Zwykłą 09.09.2018 r.
 1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła:
  • W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenna do MB Pocieszenia: intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.
  • W piątek, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
 2. Rozpoczynamy Tydzień wychowania, pamiętajmy w naszych modlitwach o dzieciach i młodzieży, jak również o tych na których spoczywa trud kształtowania młodego pokolenia.
 3. We wtorek spotkanie Sodalicji Mariańskiej, o godzinie 15:00 w Domu Katechetycznym.
 4. Czeladzki Klub Pielgrzyma, zaprasza pielgrzymów i członków Akcji Katolickiej na coroczne spotkanie przy ognisku, które odbędzie się w sobotę 15 września o godzinie 15:00, przy Domu katechetycznym.
 5. Za tydzień III Niedziela miesiąca, będziemy modlimy się za ofiarodawców i dobroczyńców naszej parafii, ofiary składane na tace zostaną przeznaczone na prace projektowe i remontowe w naszej świątyni.
 6. W poniedziałek 17 września, w Domu Sióstr Karmelitanek w Czeladzi o godzinie 17:00 Msza święta do Matki Bożej Szkaplerznej, po Mszy siostry zapraszają na projekcje filmu o Matce Teresie Kierocińskiej.
 7. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w pomoc przy organizacji Pielgrzymki Chorych do Matki Bożej Pocieszenia w zeszłą środę. Nasze podziękowania kierujemy w sposób szczególny do Rycerzy Kolumba, Sodalicji Mariańskiej i Żywego Różańca. Wielkie Bóg zapłać.
 8. Poszukujemy osoby chętnej do przygotowywania obiadów na plebani.
 9. Szczególne podziękowania składamy wszystkim dobroczyńcom i ofiarodawcom naszej parafii. Bóg zapłać.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, błogosławionego tygodnia jak również tego byśmy potrafili dostrzegać Pana Boga w naszym życiu oraz byśmy innym pomagali Boga spotkać. Szczęść Boże.
 12. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli: śp. Stanisław Kozłowski - 87 lat, śp. Bożena Król – 63 lata (zaopatrzona sakramentami świętymi), śp. S. Melania Karmelitanka Dzieciątka Jezus – 91 lat (zaopatrzona sakramentami świętymi), śp. Alina Pałka – 71 lat (zaopatrzona sakramentami świętymi), śp. Kazimierz Kamiński – 85 lat (zaopatrzony sakramentami świętymi) - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…