Ogłoszenia Duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą 23.09.2018 r.
 1. W tym tygodniu w Kalendarzu liturgicznym:
   W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenna do MB Pocieszenia: intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.
 2. W sobotę święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 3. Przed tygodniem przeżywaliśmy III Niedziele miesiąca, składamy podziękowania za ofiary złożone na tace, które wyniosły 4977 zł, zebrana kwota zostanie przeznaczona na prace projektowe i remontowe w naszej świątyni Bóg zapłać. Podziękowania składamy ofiarodawcom indywidualnym: pani Irenie Lempa z ulicy Miasta Auby, państwu Łucji i Januszowi Lewandowskim z ulicy Bytomskiej oraz anonimowo z ulic Reymonta i Szpitalnej.
 4. Przypominamy, że w środę 26 września, odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Spotkanie rozpoczyna się od Mszy św. o godzinie 18:00, po której nastąpi część organizacyjna. Prosimy by rodzice tego dnia dostarczyli deklarację zgłaszającą dziecko. Deklaracje można odebrać u s. Agnelli.
 5. W piątek 28 września, o godzinie 15:00, zapraszamy na rynek naszego miasta, na doroczną Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 6. W tym tygodniu w Sakramentalny związek małżeński zawarli państwo Monika Karolina Jackowska i Daniel Piasecki oraz Kamila Kot i Michał Pardus, w środę podczas Nowenny będziemy się za nich modlili przez wstawiennictwo Maryi, Matki Pięknej Miłości.
 7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 8. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, błogosławionego tygodnia jak również tego byśmy potrafili dostrzegać Pana Boga w naszym życiu oraz uczyli się słuchać Jego Słów.. Szczęść Boże.
 9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli: Wiesław Kończyk - 80 lat, Mieczysław Bożek – 91 lat, Bernard Stokowy – 70 lat, Tadeusz Karoliński – 69 lat, Artur Rejdak 85 lat, wszyscy zaopatrzeni sakramentami świętymi - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…