Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą 07.10.2018 r.
 1. W tym tygodniu w Kalendarzu liturgicznym:
  • W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenna wieczystą do MB Pocieszenia: intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
 2. We wtorek (9 X), o 15 spotkanie Sodalicji Mariańskiej w Domu Katechetycznym.
 3. O 18:00, we wtorek zebranie parafialnego oddziału Akcji Katolickiej, także w Domu Katechetycznym.
 4. O 17:00, we wtorek spotkanie Kandydatów do Bierzmowania (klasy III gimnazjalne: A, B, C).
 5. W środę, o 17:00 spotkanie ministrantów.
 6. Przypominamy o organizowanej pielgrzymce do Szczepanowa, Tuchowa i Okulic, wyjazd 13.10 w sobotę o 6:00 rano, koszt 47 zł.
 7. Dziś, przypada 10 rocznica śmierci ks. bp. Adama Śmigielskiego. Pamiętajmy w modlitwie o pierwszym Pasterzu naszej Diecezji.
 8. Podziękowania składamy ofiarodawcy panu Stanisławowi Mysior z ulicy Tuwima, Bóg zapłać.
 9. Przypominamy, że 13 października, o 9:00 pielgrzymka ogólnopolska ,,Margaretek” do sanktuarium św. Jana Pawła II i Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii.
 10. W przyszłą niedziele rozpoczynamy Tydzień papieski, tego dnia zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na Fundacje Dzieło Trzeciego Tysiąclecia.
 11. Wyrazem naszej wiary w życie wieczne oraz miłości i wdzięczności wobec zmarłych są uczynki miłosierdzia: post, modlitwa. Przyjmujemy na wypominki roczne, oktawalne i jednorazowe w zakrystii i kancelarii parafialnej. Kartki wspominkowe możemy zabrać wychodząc z kościoła.
 12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 13. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.
 14. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli: Maria Cink – Winsztajn – 81 lat (niezaopatrzona) oraz Marek Kwaśniewski – 78 lat (zaopatrzony) - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…