Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą 20.01.2019 r.
 1. W tym tygodniu w Kalendarzu liturgicznym:
  • W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia: intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
 2. Przeżywamy III Niedziele miesiąca, modlimy się za ofiarodawców i dobroczyńców naszej parafii, ofiary składane na tace zostaną przeznaczone na trwające prace projektowe i remontowe w naszej świątyni. Ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.
 3. Siostry Karmelitanki, zapraszają jutro (21.01), na Mszę świętą ku czci Matki Bożej Szkaplerznej o godzinie 17:00.
 4. Od 22 do 27 stycznia odbędą się 34 Światowe Dni Młodzieży, tym razem w Panamie, polecajmy Ojca Świętego oraz zgromadzoną tam młodzież Dobremu Bogu w naszych modlitwach.
 5. Przed nami kolejny tydzień Wizyty duszpasterskiej czyli Kolędy, która w najbliższym czasie przedstawia się następująco… (czyt. dodatek). Cały plan dostępny na tablicy przy wyjściu z kościoła oraz na stronie internetowej naszej parafii.
 6. Przypominamy, że do końca stycznia, ze względu na ,,Kolędę”, wieczorem, w tygodniu, spowiedź tylko przed Mszą świętą. Przy okazji, dziękujemy za życzliwe przyjęcie Księży do tej pory.
 7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 8. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.
 9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli: +Marianna Szewczyk– 82 lat (nie zaopatrzona Sakramentami), Anna Włodarska – 93 lata (nie zaopatrzona Sakramentami), Alina Rutkowska (zaopatrzona Sakramentami) - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…