Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Zwykłą 03.02.2019 r.
  1. W tym tygodniu w Kalendarzu liturgicznym:
    • W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia: intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
    • W czwartek, Pierwszy czwartek miesiąca, Msza o Powołania o 7:30, po tej Mszy całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu do 17:30.
  2. W poniedziałek, 25 lutego, spotkanie kandydatów do Bierzmowania o godzinie 17:00.
  3. W środę, podczas Nowenny, będziemy się modlili także, za Trenerów, Działaczy i Zawodników Klubu piłkarskiego ,,Zagłębie Sosnowiec”, którego przedstawiciele będą również obecni i w modlitewny sposób będą rozpoczynali kolejny sezon rozgrywek. Zapraszamy wszystkich miłośników sportu i nie tylko.
  4. Przypominamy, że do 9 lutego, w zakrystii można umawiać się na indywidualną wizytę księdza, jeśli z różnych powodów nie mogliśmy przyjąć Kolędy w przewidzianych harmonogramem terminach.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  6. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.