Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą 10.02.2019 r.
  1. W tym tygodniu w Kalendarzu liturgicznym:
    • W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia: intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  2. Za tydzień III Niedziela miesiąca, będziemy modlić się za ofiarodawców i dobroczyńców naszej parafii, ofiary składane na tace zostaną przeznaczone na trwające prace projektowe i remontowe w naszej świątyni.
  3. We wtorek, o 18:00 spotkanie Akcji Katolickiej, w Domu Katechetycznym.
  4. W imieniu Dyrekcji i Lekarzy Szpitala w Czeladzi, zapraszamy wszystkie Panie do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, w ramach organizowanej w szpitalu BIAŁEJ SOBOTY. Już 16 lutego 2019 roku, lekarze specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa będą wykonywali badania ultrasonograficzne. By wziąć udział w akcji – trzeba się zarejestrować. Numer telefonu znajdą Panie na plakatach, które zawieszone zostały w naszej parafii. Badania są bezbolesne, bezpłatne i przeprowadzone z myślą o waszym zdrowiu. Z całego serca zachęcamy do aktywnego udziału w akcji czeladzkiego szpitala!
  5. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.
  6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli: +Genowefa Sawicka – 91 lat (zaopatrzona Sakramentami), Anna Panczykowska – 82 lata (zaopatrzona Sakramentami), +Włodzimierz Będkowski – 79 lat (nie zaopatrzony Sakramentami), +Krystyna Musiał – 94 lata (zaopatrzona Sakramentami), +Edward Łata – 91 lat (zaopatrzony Sakramentami), +Krystyna Horzelska – 90 lat (zaopatrzona Sakramentami), +Andrzej Gwiazda – 77 lat (nie zaopatrzony Sakramentami), +Andrzej Turek – 62 lat (nie zaopatrzony Sakramentami) - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…