Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę Zwykłą 17.02.2019 r.
  1. W tym tygodniu w Kalendarzu liturgicznym: w środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia: intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  2. Przeżywamy III Niedzielę miesiąca, modlimy się za ofiarodawców i dobroczyńców naszej parafii, ofiary składane na tace zostaną przeznaczone na prace projektowe i remontowe w naszej świątyni.
  3. Siostry Karmelitanki zapraszają w poniedziałek, o godzinie 17:00, na Mszę św. do Matki Bożej Szkaplerznej.
  4. W czwartek o godz. 16.15 w Domu Katechetycznym odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.
  5. W piątek godz.18.00 Msza Św. zbiorowa za zmarłych. Zachęcamy do licznego udziału i modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  7. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli: +Anna Kużbik (66 l.) – niezaopatrzona Sakramentami, +Zofia Kacprzyk (59 l.) – zaopatrzona Sakramentami, +Iwona Bonemberg (54 l.) – zaopatrzona Sakramentami, +Jacek Podlewski (47 l.) – zaopatrzony Sakramentami, +Teresa Szulc (67 l.) – zaopatrzona Sakramentami, +Wanda Łysak (89 l.) – zaopatrzona Sakramentami, +Andrzej Szczygieł (69 l.) – zaopatrzony Sakramentami - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…