Ogłoszenia Duszpasterskie na VII Niedzielę Zwykłą 24.02.2019 r.
 1. W tym tygodniu w Kalendarzu liturgicznym:
  • W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia: intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  • W piątek, Pierwszy Piątek miesiąca, Msza Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o 7:30 i 18:00
  • W sobotę, Pierwsza sobota miesiąca, Msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o 7:30.
  • W piątek i sobotę kapłan uda się z Komunią do chorych od godziny 8:00.
 2. Przed tygodniem przeżywaliśmy III Niedziele miesiąca, składamy podziękowania za ofiary złożone na tace, które wyniosły 5014 zł, zebrana kwota zostanie przeznaczona na trwające prace projektowe i remontowe w naszej świątyni Bóg zapłać. Podziękowania składamy ofiarodawcom indywidualnym z minionego miesiąca : państwu: Augustynowi i Stanisławie Dziewońskim, Barbarze i Sławomirowi Olejniczak, Elżbiecie i Czesławowi Ryszka, Łucji i Januszowi Lewandowskim, panom: Stanisławowi Mysior i Pawłowi Bojko, paniom: Halinie Besser, Małgorzacie Krakowiak, Teresie Breczko, Krystynie Piekarek oraz anonimowo z ulicy Katowickiej.
 3. Przekazaliśmy w ostatnim czasie 10000 złotych na ostatnią ratę za pomnik św. Jana Pawła II, 11000 złotych do WFOŚiGW w Katowicach, oraz ponad 3000 złotych na trwające prace remontowe w Domu Katechetycznym.
 4. W poniedziałek (25 lutego), o godzinie 17:00, odbędzie się spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
 5. W piątek, obchodzimy Dzień pamięci Żołnierzy wyklętych-niezłomnych, tego dnia w naszym kościele, o godzinie 12:00, Nabożeństwo w ich intencji.
 6. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.
 7. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli: +Alfreda Sposób – 80 lat, oraz +Helena Gorel – 94 lata - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…