Ogłoszenia Duszpasterskie na VIII Niedzielę Zwykłą 03.03.2019 r.
 1. W tym tygodniu w Kalendarzu liturgicznym:
  1. W środę, Środa popielcowa. Rozpoczniemy Okres Wielkiego Postu, Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godzinie 7:00, 9:00, 16:00 oraz o 18:00. Już dziś pomyślmy o dobrym przeżyciu, tego szczególnego czasu pokuty i rozważania Męki Pana Jezusa.
  2. W czwartek, Pierwszy Czwartek miesiąca, Msza w intencji powołań o 7:30, po tejże Mszy całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu aż do godziny 17:30.
  3. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej o 16:30 (dzieci), 17:15 (dorośli). Serdecznie wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału.
  4. W niedzielę, po Mszy o 16:00 (około16:50) Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i ucałowaniem relikwii Krzyża świętego.
 2. Podziękowania składamy ofiarodawcom indywidualnym z minionego tygodnia: panu: Stanisławowi Mysior, paniom: Irenie Lempa i Krystynie Pilarek. Bóg zapłać.
 3. W czwartek (7 marca), o godzinie 16:15, spotkanie Kręgu biblijnego, w Domu Katechetycznym. Zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnym pochyleniu się nad Słowem Bożym, może szczególnie w czasie Wielkiego Postu.
 4. Wczoraj w naszym kościele sakramentalny związek małżeński zawarli Robert Pudełko oraz Dorota Mansel, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Za Nowożeńców będziemy prosili także podczas Nowenny w środę, w następnym tygodniu, polecając ich opiece Matce Pięknej Miłości.
 5. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.
 6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odszedł śp. zmarły: +Grzegorz Otremba – 47 lat, - polecajmy go oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…