Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 21.04.2019 r.
 1. W tym tygodniu w Kalendarzu liturgicznym:
  • Dzisiaj uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, otwierająca okres Wielkanocny.
  • Jutro, (poniedziałek) w drugim dniu Oktawy Wielkanocy, Msze święte według porządku niedzielnego czyli o 7:00, 8:30, 10:00, 11:15, 16:00 i o 18:00. Ani dziś ani jutro nie ma Mszy o godzinie 20:15. W poniedziałek Wielkanocny modlimy się za Wyższe uczelnie Katolickie, na które zostanie także przeznaczona taca zbierana tego dnia.
  • W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia: intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach, przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, również bezpośrednio przed Mszą świętą.
  • W piątek, Msza święta zbiorowa za zmarłych o godzinie 18:00.
  • W piątek również, ze względu na Oktawę Uroczystości Zmartwychwstania, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  • Za tydzień Niedziela Miłosierdzia otwierająca Tydzień Miłosierdzia. W naszym Kościele Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego odbędzie się o godzinie 15:00. Tego dnia również będzie można złożyć w zakrystii Skarbonki z jałmużną wielkopostną, z których ofiary zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym.
 2. W środę, o godzinie 19:00, spotkanie kandydatów do Bierzmowania, w Kościele.
 3. Dziękujemy siostrze Marceli oraz wszystkim osobom, które pomogły w dekoracji Ciemnicy oraz Grobu Bożego.
 4. Za tydzień, niedziela ,,Daru Serca”, podczas której będziemy modlili się za ofiarodawców i dobroczyńców naszej parafii. Taca z przyszłej niedzieli zostanie przeznaczona na prace projektowe i remontowe w naszej świątyni.
 5. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.
 6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. Zmarli: Jarosław Konopka – 59 lat oraz Włodzimierz Łada – 71 lat - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…