Ogłoszenia Duszpasterskie na Zesłanie Ducha Świętego i XII Tydzień Zwykły 09.06.2019r.
 1. Przeżywamy Zesłanie Ducha Świętego. Dziś kończy się w Liturgii Kościoła czas Wielkanocny. Dziś też, zgodnie z zapowiedzią, można przy wyjściu z kościoła złożyć ofiarę na Świątynie Opatrzności w Warszawie.
 2. Jutro, (w poniedziałek), święto Najświętszej Maryi Panny – Matki Kościoła, Msze św. o godzinie 7:00, 9:00, 16:00 i o 18:00.
 3. Przypominamy że, Nabożeństwa czerwcowe, codziennie po Mszy o godzinie 18:00, a w niedzielę po Mszy o 16:00.
 4. W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia; intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
 5. W czwartek, Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 6. Także w czwartek, w Domu Katechetycznym, o godzinie 16:30, spotkanie Kręgu biblijnego.
 7. W piątek, 14 czerwca, swoją 49 rocznicę święceń kapłańskich będzie obchodził ks. bp. Piotr Skucha. Pamiętajmy tego dnia w naszych modlitwach o biskupie Piotrze.
 8. Ks. bp. Grzegorz Kaszak, zaprasza wszystkich diecezjan, w przyszłą sobotę, na uroczystości z okazji 20 rocznicy wizyty w naszej diecezji papieża św. Jana Pawła II. Początek obchodów o godzinie 11:00, a o godzinie 16:00 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta.
 9. Za tydzień niedziela Trójcy Świętej, jednocześnie jest to III niedziela miesiąca, podczas Mszy świętych w modlitwach będziemy polecali dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii. Ofiara zbierana w przyszłą niedzielę na tacę będzie przeznaczona na prace projektowe i remontowe w naszej świątyni.
 10. W przyszłą niedzielę 16 czerwca do puszek przed kościołem zbierane będą datki na budowę i wystrój ołtarzy na Boże Ciało.
 11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.
 12. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszła śp. zmarła: +Antonina Będek – 88 lat - polecajmy ją oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…