Ogłoszenia Duszpasterskie na XII Tydzień Zwykły 23.06.2019r.
  1. Trwamy w Oktawie Uroczystości Bożego Ciała, Msza święta z procesją Eucharystyczną w czasie Oktawy, o godzinie 18:00, z wyjątkiem dnia dzisiejszego, Msza z procesją o godzinie 16:00. Zachęcamy wszystkich do udziału, także do poniesienia chorągwi czy feretronów, dziewczynki do sypania kwiatków.
  2. Jutro (w poniedziałek), Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze święte o 7:00, 9:00, 16:00 i o 18:00.
  3. W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia; intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  4. W czwartek, Uroczyste zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza święta z procesją wokół kościoła do czterech ołtarzy o godzinie 18:00. Serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału jak i do zaangażowania poprzez niesienie feretronów, chorągwi, sypanie kwiatów.
  5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia nie obowiązuję wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze o godzinie 7:00, 9:00, 16:00 i o 18:00.
  6. W sobotę uroczystość świętych Piotra i Pawła. Msze święte o godzinie 7:00, 9:00, 16:00 i o 18:00. Ofiara z tego dnia zostanie przekazana na Stolicę Apostolską.
  7. Powoli wkraczamy w tryb wakacyjny, od jutro kancelaria parafialna, od poniedziałku do piątku czynna tylko po południu w stałych godzinach, w sobotę jak zwykle tylko rano od 8:30 do 10:00. Podany porządek będzie obowiązywał do końca sierpnia.
  8. Przed tygodniem przeżywaliśmy III Niedziele miesiąca, ofiara Daru serca złożona na tacę wyniosła 5684 złote, dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Dziękujemy również ofiarodawcom indywidualnym z minionego tygodnia, państwu: Augustynowi i Stanisławie Dziewońskim, Zofii i Mirosławowi Pasek, Łucji i Januszowi Lewandowskim, pani Irenie Lempa, państwu Halinie i Włodzimierzowi Szałas, Ireneuszowi i Irenie Gajdka, anonimowo pani Lucynie oraz pani Przygoda. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem pani Aleksandry i pana Piotra. Bóg zapłać.
  9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.
  10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli: +Janina Tracewicz – 78 lat, +Zbigniew Przewoźniak – 66 lat (zaopatrzony), +Wojciech Jędruch – 57 lat - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…