Ogłoszenia Duszpasterskie na XIII Tydzień Zwykły 30.06.2019r.
  1. Rozpoczęliśmy wakacje, pamiętajmy by nie był czas bez Boga. Spróbujmy podczas urlopów wygospodarować nieco większa chwilę, na modlitwę, czy podjąć lekturę Pisma Świętego.
  2. Od jutra Msze święte, od poniedziałku do soboty, o godzinie 7:00, i o 18:00, w lipcu będzie także dodatkowa Msza o godzinie 17:30, od poniedziałku do piątku. W czasie wakacji, w niedzielę nie będzie Mszy o godzinie 18:00, taki porządek będzie obowiązywał do końca sierpnia. Ponieważ część kapłanów uda się na wypoczynek, z Sakramentu pokuty w tygodniu, można skorzystać przed Mszą świętą (w razie potrzeby także po zakończeniu liturgii). Przypominamy, że w okresie wakacyjnym kancelaria parafialna, od poniedziałku do piątku czynna tylko po południu w stałych godzinach, w sobotę jak zwykle tylko rano od 8:30 do 10:00.
  3. W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia; intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  4. W tym tygodniu przypadają Pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Msza święta o powołania kapłańskie i zakonne o godzinie 7:00, po tej Mszy całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu do godziny 17:30. W piątek Msze Wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o 7:00 i o 18:00. W sobotę Msza Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godzinie 7:00. W piątek i sobotę kapłan uda się z Komunią do chorych od godziny 8:00.
  5. Jest organizowany wyjazd do Częstochowy na Pielgrzymkę Rodziny ,,Radia Maryja”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  6. Zapraszamy codziennie – od poniedziałku do soboty włącznie, przed Mszą św. wieczorną, do parafialnej modlitwy różańcowej w intencji Ojczyzny, parafii i naszych rodzin.
  7. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odszedł śp. zmarły +Bronisław Ciekała – 86 lat, (zaopatrzony Sakramentami) - polecajmy go oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…