Ogłoszenia Duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykłą 14.07.2019r.
  1. Trwając w wakacyjnym czasie, nie zapomnijmy o spotkaniu z Panem Bogiem w modlitwie i lekturze Pisma Świętego.
  2. Przypominamy, że Msze święte w lipcu, w tygodniu, o godzinie 7:00, 17:30 i o 18:00. W niedzielę nie ma Mszy o godzinie 18:00. Z Sakramentu pokuty, w tygodniu, można skorzystać przed Mszą świętą (w razie potrzeby także po zakończeniu liturgii). Kancelaria parafialna, od poniedziałku do piątku tylko po południu w stałych godzinach. W sobotę jak zwykle tylko rano od 8:30 do 10:00.
  3. We wtorek (16 lipca), wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej. Tego dnia Siostry Karmelitanki zapraszają do kaplicy, w swoim domu zakonnym, na uroczystą Mszę świętą, o godzinie 17:00.
  4. W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia; intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  5. Zbliża się miesiąc sierpień, czas pieszych pielgrzymek na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do podjęcia trudu wędrówki do Matki Bożej. Przypominamy również o organizowanej w naszej parafii, Jubileuszowej Pielgrzymce do Kalwarii Zebrzydowskiej. Szczegóły na plakatach.
  6. Za tydzień III niedziela miesiąca. Będziemy modlić się za ofiarodawców i dobroczyńców naszej parafii. Ofiary zebrane tego dnia na tace zostaną przeznaczone na prace projektowe i remontowe w naszej świątyni.
  7. Zachęcamy do udziału w Modlitwie różańcowej, codziennie od poniedziałku do soboty, przed Mszą wieczorną.
  8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli +Jan Zachariasz – 67 lat, +Marianna Lubaś – 95 lat, +Natalia Duszyc – 92 lat, +Grzegorz Otręba – 46 lat, +Julia Kubicka – 91 lat - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…