Ogłoszenia parafialne na XIX Niedzielę zwykłą 11 sierpnia 2019r.
 1. Dzieci i młodzież mają wakacje, a wielu dorosłych urlopy. Przeżywajmy je w łączności z Panem Bogiem, a w sierpniu zachowajmy trzeźwość.
 2. Msze święte w tym tygodniu, o godz.7.00 i 18.00, za wyjątkiem czwartku. W niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 18:00. Spowiedź Św. w tygodniu przed Mszą świętą lub na życzenie po jej zakończeniu. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, wtorek i piątek od 16.00 do 17.00, w środę od 19.00 do 20.00, w sobotę od 8:30 do 10:00. W najbliższy czwartek kancelaria nieczynna.
 3. W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
 4. W czwartek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Św. w tym dniu o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.15, 16.00 i 18.00, z błogosławieństwem ziół i kwiatów. W czwartek przypada również Święto Wojska Polskiego. Otoczymy modlitwą nasze Wojsko, naszych Żołnierzy i Weteranów.
 5. Za tydzień 3 niedziela miesiąca. Będziemy modlić się za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej parafii. Ofiary zebrane tego dnia na tacę zostaną przeznaczone na rozpoczęte prace remontowe w naszej świątyni.
 6. Składamy podziękowania Ofiarodawcom indywidualnym z minionego tygodnia - Państwu Mirosławowi i Zofii Pasek oraz Pani Feliksie Kołodziej.
 7. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę do Częstochowy, która wyruszy dnia 23 sierpnia z Będzina – Syberki i potrwa do 25 sierpnia. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 8. We wtorek 13 sierpnia, z naszej parafii, wyruszy Jubileuszowa Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej. W tym dniu o godz. 7:00 Msza św. w intencji Pielgrzymów Kalwaryjskich oraz Błogosławieństwo Pielgrzymów. Są jeszcze 3 wolne miejsca.
 9. Zachęcamy do udziału w Modlitwie różańcowej, codziennie od poniedziałku do soboty, przed Mszą Św. wieczorną.
 10. W ubiegłym tygodniu Związek małżeński w naszym kościele zawarli : Dominik Sitkiewicz i Michalina Ogłódek. Nowych małżonków będziemy polecać opiece Matki Pięknej Miłości w najbliższą środę, podczas Nowenny.
 11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia dużo zdrowia, pomyślności i opieki Matki Bożej na dalsze lata życia. Szczęść Boże.
 12. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odszedł śp. zmarły +Marian Daszyński – lat 91 - polecajmy go oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…