Ogłoszenia parafialne - 20 Niedziela zwykła - 18 sierpnia 2019r.
 1. Podczas wakacji pamiętajmy, by wypoczynek połączyć z udziałem we Mszy Św. i modlitwą. W sierpniu zachęcamy do zachowania trzeźwości.
 2. Msze święte w tygodniu, o godz. 7.00 i 18.00. W niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 18:00. Spowiedź Św. w tygodniu, przed Mszą świętą lub na życzenie po jej zakończeniu. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 16.00 do 17.00, w środę od 19.00 do 20.00, w sobotę od 8:30 do 10:00.
 3. W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. We wtorek o godz. 18.00 Nowenna do św. Judy Tadeusza.
 4. Przeżywamy 3 niedzielę miesiąca. Modlimy się za ofiarodawców i dobroczyńców naszej parafii. Ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na rozpoczęte prace remontowe w naszej świątyni.
 5. W najbliższy piątek, 23 sierpnia z Będzina – Syberki wyrusza Piesza Pielgrzymka do Częstochowy i potrwa do 25 sierpnia. Trwają zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 6. Dzisiaj, w Rogoźniku, Amfiteatr przy ul. Modrzewiowej 1, odbędą się diecezjalno-gminne dożynki. Centralnym punktem uroczystości będzie Msza Św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa Grzegorza Kaszaka o godz. 15.00. Po niej odbędzie się obrzęd dożynkowy zakończony występem Czesława Jakubca. Serdecznie zapraszamy.
 7. W ubiegłym tygodniu Związek małżeński w naszym kościele zawarli : Marcin Stępień i Weronika Jasińska oraz Marek Kielesiński i Ewa Konopka. Nowych małżonków będziemy polecać opiece Matki Pięknej Miłości w najbliższą środę, podczas Nowenny.
 8. Zachęcamy do udziału w Modlitwie różańcowej, codziennie od poniedziałku do soboty, przed Mszą wieczorną.
 9. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich chorych i ich opiekunów na doroczną Pielgrzymkę Chorych w naszym kościele, w środę, 4 września. Wkrótce podane będą bliższe informacje.
 10. Jutro, w poniedziałek, 19 sierpnia, Siostry Karmelitanki zapraszają na Mszę Św. o godz. 17.00.
 11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia dużo zdrowia, pomyślności i opieki Matki Bożej na dalsze lata życia. Szczęść Boże.
 12. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli +Genowefa Jastrzębska – lat 91, +Krystyna Kotela – lat 61, +Mieczysław Kasza – lat 78 - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…