Ogłoszenia parafialne - 21 Niedziela zwykła - 25 sierpnia 2019r.
 1. Dla dzieci i młodzieży to już ostatni tydzień wakacji.
 2. Jutro, w poniedziałek 26 sierpnia przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze Św. o godz. 7.00, 9.00,16.00 i 18.00.
 3. Msze święte od wtorku do soboty o godz. 7.00 i 18.00. W niedzielę 1 września powraca Msza św. o godz. 18:00. Zachęcamy dzieci i młodzież przez cały tydzień do skorzystania z Sakramentu Pokuty przed rozpoczęciem nowego Roku Szkolnego. Kancelaria parafialna czynna we wtorek, czwartek i piątek od 16.00 do 17.00, w środę od 19.00 do 20.00, w sobotę od 8:30 do 10:00. Jutro kancelaria nieczynna.
 4. W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
 5. Przed tygodniem przeżywaliśmy 3 niedzielę miesiąca. Taca ,,Dar serca” wyniosła : 4398 złotych. Wszystkim Ofiarodawcom dziękujemy. Składamy również podziękowania Darczyńcom z ubiegłego tygodnia - Państwu : Halinie i Włodzimierzowi Szałas, Łucji i Januszowi Lewandowskim, Stanisławie i Augustynowi Dziewońskim, Pani Irenie Lempa, Pielgrzymom Kalwaryjskim oraz trzem Darczyńcom anonimowym.
 6. Dziękujemy za dotychczasową posługę ks. Robertowi Tomasikowi. Jednocześnie witamy nowego ks.wikariusza i zastępcę Dyrektora Caritas w jednej osobie – ks. Łukasza Gładkiego. Życzymy mu owocnej posługi duszpasterskiej w naszej parafii.
 7. W piątek 30 sierpnia, o godz. 18.00, Msza Św. Zbiorowa za zmarłych.
 8. W przyszłą niedzielę, 1 września, o godz. 17:00, Msza Św. przy kapliczce św. Rozalii. Serdecznie zapraszamy.
 9. W środę, 4 września, o godz. 10.00, w naszym kościele Diecezjalna Pielgrzymka Chorych. Zapraszamy chorych wraz z opiekunami.
 10. Już po raz szósty w naszej Diecezji organizowana jest Diecezjalna Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej. W tym roku będzie to w sobotę, 14 września. Nasz Dekanat organizuje w tym dniu wyjazd o godz. 6.15 spod kościoła, powrót o godz. 17.30. Koszt wyjazdu – 30 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Szczegóły w gablocie z informacjami.
 11. W ubiegłym tygodniu Związek małżeński w naszym kościele zawarli : Michał Kuźma i Anita Żurek oraz Daniel Szczęśniak i Paulina Motyl . Nowych małżonków będziemy polecać opiece Matki Pięknej Miłości w najbliższą środę, podczas Nowenny.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, dużo zdrowia, pomyślności i opieki Matki Bożej na dalsze lata życia. Szczęść Boże.
 13. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli +Roman Meyer – lat 60, +Henryka Piotrowska – lat 87, +Jadwiga Rykulska – lat 95, +Henryka Sikorska – lat 65 - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…