Ogłoszenia parafialne - 23 Niedziela zwykła - 8 września 2019r.
 1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w pomoc przy organizacji Pielgrzymki Chorych do Matki Bożej Pocieszenia. Nasze podziękowania kierujemy w sposób szczególny do Rycerzy Kolumba, Sodalicji Mariańskiej i Żywego Różańca.
 2. We wtorek, 10 września, o godz. 18.00, w Domu Katechetycznym odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.
 3. W środę, o godz. 18:00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
 4. Za tydzień 3 niedziela miesiąca. Będziemy modlić się za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej parafii. Ofiary zebrane tego dnia na tacę zostaną przeznaczone na rozpoczęte prace remontowe w naszej świątyni.
 5. W sobotę, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża św. Zapraszamy w tym dniu na Rynek w Czeladzi, o godz.15.00, na specjalne nabożeństwo ekspiacyjne połączone z Różańcem i Koronką do Bożego Miłosierdzia.
 6. Już po raz szósty w naszej Diecezji organizowana jest Diecezjalna Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej. W tym roku będzie to w sobotę, 14 września. Nasz Dekanat organizuje w tym dniu wyjazd o godz. 6.15 spod kościoła, powrót o godz. 17.30. Koszt wyjazdu – 30 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Szczegóły w gablocie z informacjami.
 7. Czeladzki Klub Pielgrzyma zaprasza w sobotę, 14 września, na godz. 16.00, pielgrzymów i członków Akcji Katolickiej na spotkanie przy Domu Katechetycznym.
 8. W najbliższą niedzielę, 15 września, zapraszamy na Mszę Św. o godz. 11.15, Rodziców wraz z dziećmi, które w przyszłym roku przystąpią do 1 Komunii Św. w naszej parafii. Po Mszy Św. odbędzie się spotkanie organizacyjne.
 9. W ubiegłym tygodniu Związek małżeński w naszym kościele zawarli : Arkadiusz Rzekęć i Anastasiia Bugera, Konrad Dudek i Magdalena Słota, Mariusz Nowak i Magdalena Kordaj, Paweł Pluta i Kamila Piotrowicz, Łukasz Kapek i Katarzyna Frymus. Nowych małżonków będziemy polecać opiece Matki Pięknej Miłości w najbliższą środę, podczas Nowenny.
 10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia dużo zdrowia, pomyślności i opieki Matki Bożej na dalsze lata życia. Szczęść Boże.
 11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. Zmarli : +Anna Kołtonowska – lat 51, +Marianna Otręba – lat 88, +Tadeusz Żak – lat 86, +Mieczysław Danowski – lat 81, +Władysława Kozłowska – lat 87 - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…